moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

OBCHOD
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Anonymný




PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 11:41    Predmet: OBCHOD Odpovedať s citátom

Čo tak orientovať sa teraz na tému:
Ako ste spokojný s nakupovaním v našom
obchode. Tiež máte ten pocit, že ten obchod je na dve veci:
na nič a na hovno ?!?!
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 12:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Do nášho obchodu chodím len občas. A kupujem väčšinou len rožky, maslo alebo jogurty. Takže mi neprekáža, že máme taký obchod, aký máme.
Mnohí ľudia si robia väčšie nákupy v PB (najčastejšie v hypermarketoch) a domov si ich vozia autami. Otázne je, čo robia ľudia, ktorí autá nemajú. Question Question Question
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 22:45    Predmet: nooo Odpovedať s citátom

Dobra tema. Ja som v nom bol asi pred tyzdnom asi po rocnej prestavke. Bolo predomnou asi 5 ludi a cakal som cca 40min ... myslim ze to je strasneee a to nehovorim o prostredi, sortimente ... skoda reci ..
Bolo by fajn keby tu vznikla nejaka zdrava konkurencia lebo inak sa uroven asi nema preco posuvat dalej ...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 27. Okt 2006 7:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozrite sa na obchod v DM. Stačilo, aby si ho zobral súkromný vlastník a pekne sa rozbehol. Ako už niektorí vedia, aj náš obchod sa Jednota pokúsila odpredať, ale nebol žiadny záujemca. Možno by pomohol práve súkromný majiteľ.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 24. Nov 2006 23:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že pre potreby miestneho obyvateľstva je úplne postačujúci, pochybujem, že nejaká tá konkurencia by sa tu uživila... Napokon, boli predsa neúspešné pokusy, ja si pamätám 2. Väčšina fakt nakupuje v meste a tu len občas, keď čo-to chýba v špajzi (my si síce radšej požičiame od susedov, najmä pred výplatou Laughing ).
Ale čo ma vie vytočiť do nepríčetnosti je, že takmer vždy trafím obednú prestávku!!! Evil or Very Mad Samozrejme, vždy vlastnou vinou. Confused
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 20. Apr 2007 8:58    Predmet: Odpovedať s citátom

No, a je po obchode. Príde žeriav a možno prežene cez steny gulu. Škoda že obchod nie je z tehiel lebo keď sa búral starý obchod (pre mladších uvediem že sa nachádzal na rohu Hlavnej cesty a Psej uličky) tak si ludia z tých starých tehiel postavili prístrešky a šopy(sorry ŠOPO).
S pozdravom Jeho blahorodie Sir Pekar III. šéfo kaliber
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 30. Máj 2007 19:03    Predmet: Odpovedať s citátom

no nevadi pekar odpustam ti.No co z tym nasim (byvalim obchodom).Zavreli ho sak bolo aj na case lebo tam nikdy nic poriadne nemali a aj ked mali tak po zaruke!!!aspon bude pokoj s nasimi spoluobcanmi ktori tam prestali pol dna pri pivku a pri tvrdsom alkohole.no ako hovorim konecne svaty pokkoj. s Pozdravom vas Dj SOPO
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 31. Máj 2007 11:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa mňa by do dedini patrila nejaká kaviarnička. Veď keď idem v nedeľu po dedine tak sa mi zdá že ku nám chodia ľudia z Bystrice sa poprechádzať. Toľko ľudi býva vonku že strach a podľa mňa by si radi posedeli pri kávičke, koláči, zmrzline, kofole, pivečku. Nemám však na mysli žiadnu krčmu. Podnik na úrovni!!!!!
Preto vyzývam všetkých, ktorý so mnou súhlasia, aby sme sa dňa 15. júna stetli pred kultúrnym domom a s transparentami vyrazili do ulíc na protest že u nás nič také nie je.
Plán je nasledovný:
Ti dvaja čo tam budú, začnu od otoče autobusu svoj pochod dolu dedinou. Potom zabočia do Psej uličky a keď sa budú vracať tak vybehnú ešte na kopec tam ako býva Mišo Kubáň. NESMÚ ale naozaj NESMÚ pri východe ze Psej uličky zabudnúť prejsť cez most , tak aby poza potok prešli celú Gajdošíčku. Popri potoku prejdu až do Bednárky a popod horu až na konec dediny. Pri Radovi Rybeckom výjdu na hlavnú cestu a pomaly sa vyberú hore dedinou na pochod. Medzičasom môžu odskočiť na kopček k Zuzke Mičúchovej aby sa to dostalo do všetkých uší. Zraz je pri kulturáku kde do tanca bude hrať príbor po tanieri.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 01. Jún 2007 11:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Peko, naozaj dobrý nápad. Už sme nad ním viacerí rozmýšľali (nemyslím tým pochod, ale kaviareň). Len kto by to všetko mal chuť a záujem robiť?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 01. Jún 2007 16:47    Predmet: Odpovedať s citátom

S kaviarnou suhlasim, ale kto mi tam bude robit? Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekarka 24




PríspevokZaslal: 03. Jún 2007 10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

ešte že si dal bracho zraz 15.juna a ty odchadzas 13.juna--=o))ale ten pochod povediem namiesto teba..=o)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 9:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Len ty nič neveď lebo celý pochod by smeroval do Anglicka za Robie Wiliamsom.

Milý Mirec9, kedže sme spolu preskákali nejednu vatru života, som ochotný robiť ti v tej kaliarni, pardom kaviarni, degustátora. Vyhovovala by mi práca tak na 16 hodín denne plus dvesto korún diét na deň až nezomrem hladom. Mám 23 ročné skúsenosti s jedlom a 12 ročné skúsenosti s materinským mliekom. V prípade záujmu volaj na moje číslo.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 9:56    Predmet: Odpovedať s citátom

A keď sme pri tom obchode. Rád by som vedel ktorý intelektuál zamazal zastávku pri obchode blatom. Zašpinené sú steny, plagát s diskotékou a hlavne odchody autobusu. Viem si živo predstaviť ako to vyzerá u nich doma.
Aj ja som robieval hovadiny ale odtial - potial.
Len primitiv zamaže odchody autobusu.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 16:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mily Pekar, v kaliarni mi mozes robit upratovacku, pretoze degustatorom som sa urcil aj sam. Usetrim na dietach a administrativnych vydavkoch, nehovoriac o socialnom poisteni... Ale mozes tam robit na polovicny uvezok. Samozrejme bez naroku na akekolvek prihliadnutie na tvoje obcianske prava a slobody. Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 12. Jún 2007 11:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Beriem tvoju ponuku pod podmienkou že v oddelení s bielou čokoládou bude robiť Dežo.




Aby bolo vidno jak by potajomky čokoládu vyjedal.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 12. Jún 2007 21:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej, rozmyslal som uz aj nad tym, nemal som tam koho obsadit. A Pacho uz podpisal zmluvu, bude mi robit veduceho skladu s alkoholom a omamnymi latkami...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
infolinka




PríspevokZaslal: 13. Jún 2007 10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirec9 Napísal:
S kaviarnou suhlasim, ale kto mi tam bude robit? Laughing Laughing Laughing


No, jasne urob prasa zahradnikom!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 13. Jún 2007 10:50    Predmet: Odpovedať s citátom

infolinka Napísal:
Mirec9 Napísal:
S kaviarnou suhlasim, ale kto mi tam bude robit? Laughing Laughing Laughing


No, jasne urob prasa zahradnikom!




capa zahradnikom, ci neee??? prasa kostolnikom...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
infolinka




PríspevokZaslal: 13. Jún 2007 12:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirec9 Napísal:
infolinka Napísal:
Mirec9 Napísal:
S kaviarnou suhlasim, ale kto mi tam bude robit? Laughing Laughing Laughing


No, jasne urob prasa zahradnikom!




capa zahradnikom, ci neee??? prasa kostolnikom...


prach jak dym, cap ci prasa, secko jedno.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 13. Jún 2007 14:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale naspet k teme Obchod... Ja som v tom obchode nebol hadam rok-dva. Naposledy ked som si tam kupoval Lesanu, co som si nou kolena potieral, co ma boleli, ked som zo slifky padol... Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group