moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

HODY 2007 Horný Moštenec
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
arthur




PríspevokZaslal: 11. Jún 2007 7:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ano harino.. pamatame..

aj vo svojich 17tich (nie psich) bol culy a bystry akoby mal 5 Smile.
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
harri




PríspevokZaslal: 11. Jún 2007 10:40    Predmet: Odpovedať s citátom

veru chudacisko potom mal havariu ked pri behu skocil jednou nohou do jamy co sa mu stalo osudnym inac by tu s nami este mozno bol - na zasluzenom dochodku
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xyz




PríspevokZaslal: 11. Jún 2007 12:10    Predmet: Quo vadis Odpovedať s citátom

Quo vadis, tato tema? Od hodov k psovi... (Nic proti nemu, cest jeho pamiatke) Co bude dalsie? Kam sa to este posunie???
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 11. Jún 2007 17:15    Predmet: HODY 2007 Horný Moštenec Odpovedať s citátom

Dnes (pondelok 11.6.2007) 1.oficialne pracovne stretnutie o 21 00 v zasadacke DK HM kazdy kto che pomoct s pripravou a samotnymi hodami je vitany ...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 23. Jún 2007 10:34    Predmet: YOOOOOOOOOOO YOOOOOOOOOOO YOOOOOOOOOOOOOOOO Odpovedať s citátom

No tak zdrawi vas JOE LETKOWIE.Sice nemam vela volneho casu (prave sa nudim) tak sa vam budem snazit pomoct z organizovanim tohto rocnych hodvov.A dovediem vam sem ukazat a mozno NEW obcanku Nasho krasneho statu H.Mostenec.No a co sa tyka toho futbaloveho turnaja prosim ludi ktori chcu ist hrat aby sa prihlasili u mna aspon den pred hodami aby potom neboli z toho stresy!!!Vyzrebovanie bude az priamo na hodoch a system sa urci tiez az tam lebo clovek nikdy nevie kolko teamov sa tam prihlasi.Ale uz mame aj prve zenske muzstvo.Daska mi slubila ze zozenie par šumnych dzievcat a pojdu to nam chalanom ukazat.Tak sa tesim a dufam ze palo nebudze mac namietky!!! Laughing Takze ludze tešim še na to a dufam ze to dopadne este lepsie ako minuly rok!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 23. Jún 2007 14:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked Shocked Shocked
Dúfam, že to Šopovi niekto neuveril.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 23. Jún 2007 19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Shocked Shocked Shocked
Dúfam, že to Šopovi niekto neuveril.

Ja som tomu uverila!!!! Daška bude v útoku čosi také spomínala.... Laughing Neboj Daška, nejaký gól ti pripíšem... keď už nie do brány súpera aspoň vlastný Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 23. Jún 2007 19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

No veru, Daska, dovlec nejake hubicky, dufam, ze nam to, ako povedal Sopo, "ukazete"... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 24. Jún 2007 12:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No daska vidis vela ludi sa na to tesi.A ty si mi to sama slubila ked som sa smial ze aj vy viete hrat futbal!No tak teraz mate prilezitost ukazat co vo vas je.Ale ak potrebujete nejake rady rad vam pomozem bude pre mna cest naucit vas par veci s loptou a hlavne z nohama! Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 25. Jún 2007 10:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Správne, hovorila som, že aj ženy dokážu hrať futbal. A nie, že ja to dokážem. V tom je dosť veľký rozdiel.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 25. Jún 2007 18:31    Predmet: Odpovedať s citátom

No teoreticky je v tom rozdiel ale.Aj tak by sme radi videli nase šumne dzievky hrac futbal na nasich hodoch a nebol by som rad kto by bol nadseny vasou ucastou!!!!! takych by sa naslo.A mohli by ste mat celkom dobry team.... Dáška Svitkovie,jej segra Majka Svitkovie,Majka kolekovie,Janka Michalcovie,Kadova baba,Mircova baba,Moja baba (vsetko baby futbalistvov)...to je uz 7 dzievek a to som len zacal!Mozno by vas tu bolo aj na 2 muzstva!!!Tak co ty na to Prijimas vyzvu???
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 25. Jún 2007 18:34    Predmet: Odpovedať s citátom

TAKZE MAME TU OTAZKU KTO BY CHCEL A PODPORIL UCAST NASICH DZIEVEK NA HODOVOM TURNAJI VO FUTBALE??? KLUDNE TO SEM NAPISTE........ PROSIM PODPORTE ICH NECH SA NEBOJA A VYSTUPIA Z TIENA CHALANOV!!!! NO PODME KTO JE ZA TO RYCHLO
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 26. Jún 2007 10:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcem byť zlá, ale mňa futbal hrať ešte nikto v živote nevidel. A trvám na tom, že ani neuvidí. Pokiaľ by mali chuť ostatné baby, rada ich podporím, ale iba psychicky.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 26. Jún 2007 22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

NO DASKA SA ZLAKLA! ALE NO CO UZ JA JU PRESVEDCIIIIM ZE DASKA
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 27. Jún 2007 7:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Sused, tak to vážne nehrozí...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 28. Jún 2007 14:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja len dúfam, že Mirec F. mi zabezpečil cukrovú vatu. Sused, ak nie, beda ti.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Wicko




PríspevokZaslal: 30. Jún 2007 10:31    Predmet: Odpovedať s citátom

pego dufam že tam budu aspoň 5 stankou s pivom
:wink:
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 01. Júl 2007 12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

NOOO ahojte prave som dostal zaujimavu spravu: Na nase hody sa chcu prihlasit aj baby z mesta a vyzyvaju mostenske baby na priamy nelutostny suboj o česť.No tak kto je lepsi dzedzina alebo mesto???? ja si myslim ze jednoznacne nase dzedzinske baby no tak sa prihlaste.... A vyzyvam aj ostatnych ktori sa chcu prihlasit nech tak urrobia co najskor lebo potom budu lutovat ze sa nezucastnili!!! s pozdravom J.L.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 02. Júl 2007 19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasneeeee, aj vata bude... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec



Bydlisko: H.M

PríspevokZaslal: 03. Júl 2007 9:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ľudia už sa nám to blíži
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 3 z 5

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group