moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

HODY 2007 Horný Moštenec
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Júl 2007 19:25    Predmet: Hodyyyyy Odpovedať s citátom

No a uz je to v plnom prude... Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 09. Júl 2007 6:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to za nami Sad , ale už sa tešíme na ďalšiu akciu Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
arthur




PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

do fotogalerie (http://www.mostenec.sk/Galeria.html) pribudla galeria:

Horný Moštenec - cyrilometodské hodové slávnosti 2007


fotogaleria nie je kompletna, bola vytvorena z aktualne dostupnych fotiek..

preto vas chcem poziadat o zasielanie fotiek z akcie na adresy: artur@mostenec.sk, katka@mostenec.sk

zasielat mozete vsetky zabery suvisiace s akciou, teda aj z priprav, samotnej akcie a ak niekto fotil, tak aj z pondelka 9.7.2007.

pokial mate nafoteneho prilis vela materialu, ktory nie je vhodne posielat emailom, mozete ma kontaktovat, zriadim vam ftp konto a fotky by ste umiestnili priamo na server.. prip. nam zabery mozete dorucit osobne.

dik za pozornost Wink
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Mouzzee



Bydlisko: No pražák predsa! :-P

PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 14:10    Predmet: Eventus Maximus Odpovedať s citátom

Vazeni,

toto vam naozaj vyslo - srdecne pochvaly! Dakujem za uzasne hody, najlepsie ake pamatam. Vdaka patri vsetkym organizatorom, spoluorganizatorom a ostatnym nadsencom, ktori sa na priebehu slavnosti podielali.

Dufam a uprimne si zelam, aby sa vratili naklady a akcia sa mohla buduci rok smelo bez obav zopakovat!

Tesim sa uz na vycerpavajuci fotoreport a vase nazory. Wink

Pekny den z PRG k vam leti.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 16:49    Predmet: VĎAKA Odpovedať s citátom

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí obetovali svoj čas, spánok, nervy, peniaze...

Exclamation ĎAKUJEME Exclamation
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 17:25    Predmet: Odpovedať s citátom

No hody boli aj podla mojho nazoru super a najviac sa mi paci ten oddych na uvodnej stranke Very Happy uznavam toho kto to tam uploadol.... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako naozaj klobúk dole pred všetkými, ktorí tvrdo makali na tohto ročných hodoch, pretože podľa mňa (a isto nie som sama ktorá to odceňuje) boli naozaj super Laughing ..takže, veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali hlavne na programe týchto hodov Wink ... na tieto hody tak rýchlo určite nezabudnem , pretože boli fakt super a hlavne Vidiek to tam poriadne roztočili Laughing ...som rada, že som sa na ich mohla zúčastniť a priložiť aspoň trošku ruku k dielu Laughing ..naozaj Vám všetkým veľká vďaka aspoň náš starý dobrý Moštenec konečne zasa ožil Laughing ..hlavne v nedeľu, to bolo ale ľudí však? Very Happy a kukať na zápasy bola jedna radosť takže vďaka za príjemné spríjemnenie víkendu a skvelý program na počesť našich hodov Laughing ...na budúce, keď sa bude niečo organizovať zasa rada pomôžem, len mi treba dať vedieť, aby som vedela, že sa niečo bude diať Laughing ...takže ĎAKUJEM za skvelý víkend Very Happy
P.S.Škoda, že už je po všetkom Crying or Very sad Crying or Very sad ...ale už sa teším na ďaľšie podobné akcie Very Happy ...dúfam, že ich bude ešte veľa Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

No zdrawicko vsetci ludia dobrej vole.Ako sa vam pacili hody?Mne velmi hlavne nedela a ti nasi hostia Zuzka a Janko hlavne janko bol prefektny.A co poviete na navstevnost??? tolko ludi po kope na mostenskom ihrisku a vobec v mostenci hadam nebolo nikdy.Aj ja by som chcel podakovat vsetkym ktori sa podielali na ekšn aj ked sme mali hrozne vela starosti a obav z priebehu (hlavne z pocasia)a stalo nas to hrozne vela nervov a siiiiil tak to bola vydarena akcia.Dakujem vsetkym ktori mi pomahali pri organizovani turnaja a pri dalsich veciach s tym suvisiacimi.A hlavne chcem podakovat ze som mohol by tak blizko pri HVIEZDACH pri ich vystupeni.A ako uz niekto spomenul teraz nasleduje zasluzeny oddych, ktory bude trvat ....................................... hrozne dlho.Musime si vyliecit rany na tele a hlavne na dusi a nabrat nejake nove sily aby sa zvladli dalsie akcie ktore sa mozno budu planovat.Sak uvidime a nechame sa prekvapit.Mozno budu mensie zmeny ale hadam sa to podari nejak dat dokopy.... Takze este raz dakujem vsetkym hlavne sponzorom organizatorom SECURITY TEAMU , mojim zapisovackam, hudobnikom a vsetkym navstevnikom ktori prisli podporit hody a dobru vec v mostenci !!!!
NAOZAJ VELKA VDAKA VSETKYM VAAAAAAAAAAAAAM !!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ReGis




PríspevokZaslal: 10. Júl 2007 23:33    Predmet: http://photoz.webz.cz Odpovedať s citátom

tak na tejto adrese najdte (okrem ineho) fotky z vystupenia Zuzky Smatanovej. fotky z vystupenia skupiny Vidiek pridam neskor, je ich vela a teraz moc nestiham
Arrow http://photoz.webz.cz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 11. Júl 2007 18:34    Predmet: DAKUJEM Odpovedať s citátom

Ahoj vsetci, DAKUJEM...

Sice s odstupom casu Wink (3 dni) mam konecne trosku viac casu tak so zacal spajat par dakovnych viet k VAM.

Je toho vela ... komu treba podakovat ale v uplne prvom rade stoji TEAM presnejsie Mostenec.sk TEAM ak niekto do teraz nevedel kto a co je Mostenec.sk TEAM po nedeli uz urcite vie. DAKUJEM VAM odviedli ste strasne vela prace ci uz pri namahavych pripravach (v strasnom pocasi) ale hlavne pocas samotnych hodov. Myslim ze aj vdaka vam je Mostenec po nedeli o cosi znamejsi a hlavne o cosi krajsi ved uz samotny stred dediny sa podarilo pred hodami dat do ineho obrazu. Som strasne hrdy na vas vsetkych a hrdy na to ze som Mostenan. DAKUJEM VAM a myslim ze vela ludi dakuje spolu so mnou . Som rad ze sa skupina ludi rozrastla o "ulickarov" ktori sa ukazali ako spravni mostenani a pridali ruku k dielu. Zasa a znova DAKUJEM

Dalej musim spomenut sponzorov bez ktorych by sme mali asi dost velke problemy nieco tak pekne a dovolim si povedat na nase pomery velkolepe zorganizovat. Takze tymto dakujem vsetkym sponzorom ci uz financnym alebo technickym za to ze nam pomohli a prispeli ako mohli na dobru peknu a dovolim si povedat aj kulturnu vec ... DAKUJEM

Dakujem taktiez ucinkujucim krori odviedli to najdolezitejsie zabavali VAS i NAS. Myslim, ze spolu so mnou a celeho Mostenec.sk TEAM-u vam dakuje icely dav hosti ktory prisiel casto krat hlavne kvoli VAM .. DAKUJEM-e vsetci ste boli skveliiii ... este raz DIIIK

No a urcite nie v poslednom rade dakujem vsetkym obcanom Mostenca ktori prisli a tym preukazali podporu nasej praci a taktiez vsetkym ludom ktori prisli z blizka i z dialky pozriet sa do Mostenca na hody DAKUJEM... Taktiez chem podakovat aj za trpezlivost pocas niektorych technickych problemov vo vycapoch (vsetci robili co mohli) ... DAKUJEM, DAKUJEM, DAKUJEM ....


(DAKUJEM VAM VSETKYM VO VSEOBECNOSTI LEBO KEBY SOM BOL MENOVAL TAK BY TO BOLO ASI NEKONECNE ....... DIIK)

Prajem vsetkym pekny den ... Peter Gorek
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Machulka2



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 11. Júl 2007 20:44    Predmet: DjSopo Odpovedať s citátom

jeeeeej..ty si nezabudol na svoje zapisovackyyyy...neni zaco...sak aj nabuduce nas mozes zavolat,...a pravdaze zaplatit dake to pifko pravda Exclamation Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ReGis




PríspevokZaslal: 11. Júl 2007 23:18    Predmet: http://photoz.webz.cz/ Odpovedať s citátom

tak som to nakoniec stihol a pridal na stranky fotky skupiny Vidiek Exclamation
dufam, ze sa budu pacit Rolling Eyes
adresa rovnaka Arrow http://photoz.webz.cz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 12. Júl 2007 8:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Pego poďakoval všetkým, tak ja za všetkých ďakujem Pegovi, pretože keby nie jeho nápadov a obrovskej snahy, neboli by Hody s veľkým "H".
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
arthur




PríspevokZaslal: 12. Júl 2007 9:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ja le pre doplnenie..

treba skutocne uprimne podakovat pegovi

ale

nebolo to iba o napadoch a snahe.. ale o tom, ze tie napady aj realizoval

- zabezpecil vacsinu sponzorov
- priprava ihriska, povolenia, elektrina, voda
- podia, zvukar, technika
- stan, stanky, obcerstvenie, dodavatel obcerstvenia
- znasal najvacsie riziko
- nebal sa riskovat a pozval znamych hosti
- len za posledny mesiac sa tomu venoval uplne na plny uvazok bez uvazku Smile

.. a este kopec inych veci, ktore som pozabudal, alebo bral za samozrejmost Smile

dakujem aj vsetkym ostatnym, ktori sa podielali na tejto akcii a sklanam im poklonu..

viem, ze taketo nieco bol vzdy pegov sen .. pego si tento sen zrealizoval a to vo VELKOM style

.. musim sa s nim porozpravat o com sa mu snivava teraz Very Happy
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 12. Júl 2007 10:18    Predmet: Odpovedať s citátom

arthur Napísal:
ja le pre doplnenie..

treba skutocne uprimne podakovat pegovi

ale

nebolo to iba o napadoch a snahe.. ale o tom, ze tie napady aj realizoval

- zabezpecil vacsinu sponzorov
- priprava ihriska, povolenia, elektrina, voda
- podia, zvukar, technika
- stan, stanky, obcerstvenie, dodavatel obcerstvenia
- znasal najvacsie riziko
- nebal sa riskovat a pozval znamych hosti
- len za posledny mesiac sa tomu venoval uplne na plny uvazok bez uvazku Smile

.. a este kopec inych veci, ktore som pozabudal, alebo bral za samozrejmost Smile

dakujem aj vsetkym ostatnym, ktori sa podielali na tejto akcii a sklanam im poklonu..

viem, ze taketo nieco bol vzdy pegov sen .. pego si tento sen zrealizoval a to vo VELKOM style

.. musim sa s nim porozpravat o com sa mu snivava teraz Very Happy


Ja viem o čom sníva Very Happy ale myslím, že Moštenec by sa červenal ak by sa mu to podarilo zrealizovať!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ( Angelina) Embarassed
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 12. Júl 2007 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte naozaj treba podakovat vsetkym ktori tam boli nebojte susedy ja vam pojdem kupit nejake to pivko.Naozaj vydarena akcia.Ja viem o com ja snivam chcel by som tu mat na buduci rok malo znamu kapelku taku malicku ze DESMOD alebo potom takeho neznameho Dj ze DJ TIESTO.... .tak mate scoho vyberat.to su moje navrhy.pridajte aj vy nejake.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 14. Júl 2007 10:02    Predmet: Odpovedať s citátom

djsopo Napísal:
Ahojte naozaj treba podakovat vsetkym ktori tam boli nebojte susedy ja vam pojdem kupit nejake to pivko.Naozaj vydarena akcia.Ja viem o com ja snivam chcel by som tu mat na buduci rok malo znamu kapelku taku malicku ze DESMOD alebo potom takeho neznameho Dj ze DJ TIESTO.... .tak mate scoho vyberat.to su moje navrhy.pridajte aj vy nejake.

Ty sused počúvaj ty si nejaký nenáročný ako tak kukám Laughing menej známych si sem asi ani napísať nemohol čo? Very Happy ...a ozaj to kto je vlastne? Laughing lebo skupinu Desmod urcite nepoznám to sú nejaký z Maďarska či? Laughing ...a DJTiesto??? Wink hmmm to mi teda naozaj nič nevraví Laughing Ale nie ako nápad si mal fakt dobrý ln o tom môžeš len snívať zrealizovať by sa to dalo asi len ťažko Laughing teda Desmod možno ešte ako tak ale DJTiesto? Shocked pochybujem Crying or Very sad Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 26. Júl 2007 8:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, ano, musim vyslovit zopar pochvalnych slov aj ja. Presne takto som si niekedy pred piatimi rokmi predstavoval, ze budu raz vyzerat hody u nas... Genialne, nic viac k tomu netreba dodat, hovori to samo o sebe... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 21. Sep 2007 8:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tam na tych hodoch mosel byt strasne opusceny kej si z nich nic nepamatam.
Jak ma tam niekto videl a moze mi podat informacie o tom co som tam robel tak dakujem.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 25. Sep 2007 15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

pekar Napísal:
Ja som tam na tych hodoch mosel byt strasne opusceny kej si z nich nic nepamatam.
Jak ma tam niekto videl a moze mi podat informacie o tom co som tam robel tak dakujem.


Peko, ja ti presne poviem, co si na hodoch robel. Pozical som ti tam 500 korun, uz by si mi ich mohel vratit Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 4 z 5

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group