moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Belize Dance Pub
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 27. Okt 2007 15:21    Predmet: Belize Dance Pub Odpovedať s citátom

Caute ako sa Vam tam paci???... Laughing Laughing Laughing Mozete sem davat vsetko co ste tam zazili a taaak Wink Wink Wink
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lucc3




PríspevokZaslal: 29. Okt 2007 19:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Heh roman ako mone sa nevyrovna ziadne belisse to sa moze akurat tak schovat podla toho xco som o tom pocul o svetelnych efektoch zevraj tam chyba strobak a to je podstatna chyba takze MONA 4EVER... si pis..musis aj tam nekedy zabehnut....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
XY




PríspevokZaslal: 30. Okt 2007 15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Lucc3"]Heh roman ako mone sa nevyrovna ziadne belisse to sa moze akurat tak schovat podla toho xco som o tom pocul o svetelnych efektoch zevraj tam chyba strobak a to je podstatna chyba takze MONA 4EVER... si pis..musis aj tam nekedy zabehnut....[/quote]

no to je pravda, pokiaľ si myslíš, že o kvalite zábavy rozhodujú svetelné efekty Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucc3




PríspevokZaslal: 30. Okt 2007 17:30    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak ako su v tom aj svetelne efekty ved bez nich by to nebola ziadna zabava...a samozrejme je tam sqvela nalada... takze MONA 4EVER
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 30. Okt 2007 21:39    Predmet: Odpovedať s citátom

No nevim Lukáš či možem s tebou suhlasit.....
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lucc3




PríspevokZaslal: 31. Okt 2007 17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

no Roman ja viem ze nemozes suhlasit kazdy mame svoj nazor..no podla mojho nazoru MONA 4EVERD:D: a tak no..ako necem vyvolavat konflikty... takze kazdeho slobodna vecD:DVery Happy:
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 31. Okt 2007 20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

No kedze som z tych skor narodenych Laughing a zazil som uz aj monu bajkal tibo vrtulu drevaren live stiavnik visolaje pruzinu mostenec a ine podobne diskoteky tak mozem povedat ze BELISSE JE JEDEN Z TYCH NAJLEPSICH A najkludnejsich lebo do mesta chodia len .................. noooooooo Very Happy takze sa tam da paradne zabavit a nemusis mat strach ze chytis na hubu pretoze je tam viacej mosteniarov a podmanincov jako visolajcanov a belusanov Laughing takze pohodka ODPORUCAM TO TAM NAVSTIVIT
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
XY




PríspevokZaslal: 31. Okt 2007 21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Plne s tebou súhlasím, žiadny z mestských barov sa na BELIZE nehrabe. Je tam skvelá zábava a chodia tam normálny ľudia, nie ako .......
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 31. Okt 2007 21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlasim s tebou Jozko a aj s XY, je tam fakt dost dobre....treba vyskusat...
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lucc3




PríspevokZaslal: 01. Nov 2007 18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

no akoze s vami nesuhlasim a uz tym vonkoncom ma nedostanete do bwelisse len koli tomu ze su tam sami mostenari podmaninci a nefem kto ece tam ma kazdy nepozna v mone je to ine..tam vas nikto nepoznaa..cize mona je nasa....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekarka 24




PríspevokZaslal: 02. Nov 2007 13:15    Predmet: Odpovedať s citátom

jasnee belizeeeee je supiš bar ci co to je...a samozrejme tam valime aj dnes..=o)) Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
toms



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 02. Nov 2007 17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ale MONA 4EVER sa moze oproti belize schovat mone je o pici buchanie pop hrncoch si mozem vypočut aj doma!!!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 02. Nov 2007 19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

jo belisse je nasa buda , kazdy weekend do nej mosteniari zabludia.Vypiju tam litrov piva , tak jako to u nas biiiva.
Tak zajtra tam aj ja dojdem , a rano az domvov pojdzem.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucc3




PríspevokZaslal: 02. Nov 2007 23:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Aaaaaaale kde ze belissee...ako s prepacenim... v belisse sa nemozete hmm ako by som to nazval ani trosicka zaebat s nejakou babou bo hend by o tom vedelacela dedina samozrejme a tie priebane xsichty jak na vas cumia o to ja nestojim..MONA je ina tam sa zaebete..a mate sv. pokoj nikto o vas nevie a nesiria sa famy... cize toto je na tom naj... v belisse samy mostenar podmaninec..a ja neviem kto este... mona to je klubik do ktorejo sa treba chodit nie tam dedinske aktivity podporovat... takze to je vse ....nase heslo ...MONA 4EVER... Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 03. Nov 2007 13:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Upozorňujem všetkých, aby sa nevyjadrovali vulgárne!!! Inak budú ich príspevky zmazané.

Naposledy upravil Dáška dňa 04. Nov 2007 12:33, celkom upravené 1 krát
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Janulka



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 03. Nov 2007 19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

do riti prestan lukas s tvojou sprostou Monou..to je strasne uuzasne ked tam kazdy piatok mas inu babu, fakt nadhera..a mne je zle ked tam vidim tych s tymi gacami o 2 cisla vacsie, tricko po starsom bratovi a rovné siltovky, a robia zo seba najvacsich..hroza..naozaj, v Belize je super zabava, chodia tam normálni ľudia(čiže my:-D), je tam dobry DJ ktory hra uuplne vyborne, z kazdeho rozku trosku:-)a tiez su tam zaujímave akcie, kazdy piatok ináSmile..bolo by super keby je niečo také aj u násSmile...tým na nič nenarážam:-DVery Happy naozaj...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
XY




PríspevokZaslal: 03. Nov 2007 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Mona je mestský pajzel, do ktorého chodia len nevybúrené deti, ktoré potrebujú čumieť babám do výstrihov a hrať sa na veľkých machrov a pod. Pokiaľ sa za seba a za to, čo robíš nehambíš, nie je dôvod aby ti vadilo, čo sa o tebe "bude hovoriť". Aj keď si myslím, že sa o to, čo tam s kým robíš absolútne nikto nezaujíma...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucc3




PríspevokZaslal: 03. Nov 2007 20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak ako asika nebyvas v mostenci... mostenec je diera.. v ktorej kazdy zavidi kazdemu dokonca aj brat bratovi je to potvrdene.. nepyxtajte sa ako.. cize za blbe pohlady ja nestojim preto nemusim belisse bo samy mosteniary.. to nie je fakt ono..a co sa tyka mony.. machrov mas vsade.. a ako aj k to,mu hraniu myslim ze lepsieho didzeja nenajdes ako v mone..a nehravaju tam len hip hop.. som normalne ze len prekvapeny ze ho tam skoro vobec nehravaju... za tu chvilu co som tam asi ze 1-3 pesnicky co je dost malo.. a no a co tak si ich nevsimam vytahane gate a velke tricka.. zabavam sa sam s kamosmi.. cize pohoda... fuck Belisse....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 03. Nov 2007 21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak najpresnejsi nazov mone vystihol asi XY....."mestsky pajzel".... Laughing Laughing Laughing
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
XY




PríspevokZaslal: 04. Nov 2007 12:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Odsudzuješ Belize a pritom si tam ešte ani nebol, takže mi vysvetli ako to môžeš porovnávať??? Len si počul kto tam chodí a že tam nemajú "tie správne svetlá". Keď ti je jedno, kto chodí do Mony prečo ti tak vadí kto chodí do Belize? A ešte niečo - keď sa človek nespráva ako blbec, nikto naňho nehádže blbé pohľady! A Moštenec je super dedinka Smile !!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group