moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

"Cesta" do a cez Mostenec... ako dlho este ???!!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Je to normalne?
Urcite to nieje normalne!
94%
 94%  [ 17 ]
Je mi to jedno!
0%
 0%  [ 0 ]
Mne tento stav vyhovuje!
5%
 5%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 18

Autor Správa
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 02. Aug 2006 22:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Artur, nesmut preto, ze si auto neodfotil pred tym, ako si ho dal do servisu. Chlapi zo Skanskej alebo ich partnerskych firiem dokazu s bagrami a tatrovkami divy. Ani sa nenazdas a uvidis, ze to niekomu z nich pri cuvani "nevyda"... Laughing Potom si pridem spravit jednu fotku aj ja Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 06. Aug 2006 10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No vcera sa mozem aj ja ku vam pridat a nadavat na skansku z vlastnou skusenostou.Pri kopani nasej pripojky nam roztrhli potrubie v sachte.Prisli sice opravari a "chceli "to opravit ale nemali na to material a hlavne nejakeho odbornika!!!Takze nam voda pekne pomalicky vytekala do sachty!Udivuje ma pristup veduceho majstra a jeho zaujem o odstranenie problemu az po niekolkych telefonatoch ku nam poslali "elektrikara" sice neviem naco ale.... nakoniec si musime zavolat instalatera a dat si to opravit.... Pytam sa preco kanalizaciu robi firma ktora nieje na to vybavena a nema na to ani potrebnych ludi- odbornikov???
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
arthur




PríspevokZaslal: 07. Aug 2006 14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

podelte sa aj ostatni ludia o skusenosti s svs, skanskou, prip. ine skusenosti suvisiace s realizaciou celej "stavby"
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 08. Aug 2006 14:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz som si myslela, ze Skanska nam predviedla vsetko, co dokaze a ze ma nicim neprekvapi.
Bohuzial, realita je ina. Je az neuveritelne, ako sa dal zohavit nas "park" s lavickami oproti obchodu. A okrem toho aj jediny kusok potoka, ktory bol pekne upraveny.
Skanska, DAKUJEME !!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
arthur




PríspevokZaslal: 08. Aug 2006 15:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Uz som si myslela, ze Skanska nam predviedla vsetko, co dokaze a ze ma nicim neprekvapi.
Bohuzial, realita je ina. Je az neuveritelne, ako sa dal zohavit nas "park" s lavickami oproti obchodu. A okrem toho aj jediny kusok potoka, ktory bol pekne upraveny.
Skanska, DAKUJEME !!!


to je fakt..
este ze si to daska spomenula..

pre nezainteresovanych, alebo tych, ktori si to nevsimli:
- zabradlie, ktore bolo na okraji cesty nad potokom, je uplne vysklbane zo zeme a betonovych nosnikov, akoby ani neexistovali ine sposoby odstranenia zabradlia, napr. rozbrusovacka.. oni to proste tym ich 1 bagrikom vsetko vytrhali a zozuvali a pokrutili.. no je to smiesne..
- dalej lavicky, ktore boli sucastou parku, su tiez uplne vysklbane

ako som pisal uz v prispevkoch davnejsie, nad niektorymi vecami co robi skanska sa rozum zastavuje.. akoby nemali potrebnu kvalifikaciu.. teda ja osobne som o tom pevne presvedceny..

vykricim to tu tak ako to je:
SKANSKA NEMA POTREBNU KVALIFIKACIU! LUDIA, UVEDOMTE SA A ZOBUDTE SA UZ..
SVS A SKANSKA NAS VSETKYCH OKRADAJU A MY SI TO VSETKO DO KORUNY ZAPLATIME.. CI CESTU, CI OKOLIE DEDIN, ALEBO CELU KANALIZACIU..
JE TO NESKUTOCNE A NA SMIECH A NA PLAC..
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RuDi



Bydlisko: Dedinka v Údolí

PríspevokZaslal: 08. Aug 2006 16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapici zo skansky asi po veceroch pozeraju A JE TO Smile, mali by sme im zohnat nejake prirucky aby vedeli ako nato. Sam som jednu narychlo vygoogloval: http://osha.mpsv.cz/ew2004/acrobat/Zemni-prace-upr.pdf
Very Happy Pise sa vnej sice o niecom inom, ale ani to chlapici nedodrzuju napr. "výkopy přiléhající k veřejným komunikacím nebo zasahující do nich, musí být opatřeny dopravní značkou; v noci a za snížené viditelnosti musí být označeny červeným výstražným světlem min. na začátku a na konci výkopu, v mezilehlém prostoru jsou od sebe světla vzdálena nejvýše 50 m,"
bud som slepy a to svetlo prehliadam, alebo tam fakt nieje. Myslim si ze na niektorych vybagrovanych usekoch kde je 20cm jama by asi malo byt nieco take.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
arthur




PríspevokZaslal: 15. Aug 2006 9:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
... Je az neuveritelne, ako sa dal zohavit nas "park" s lavickami oproti obchodu. A okrem toho aj jediny kusok potoka, ktory bol pekne upraveny.
Skanska, DAKUJEME !!!


do galerie boli pridane fotky zobrazujuce sucasny stav "parku" v hornom mostenci a potoka..

http://www.mostenec.sk/Galeria.html - kanalizacia (uz to trva prilis dlho)
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
xy
Anonymný



PríspevokZaslal: 15. Aug 2006 19:27    Predmet: kanalizacia Odpovedať s citátom

Podla mna je to take krasne teraz. Vela dedin a ani miest sa nemoze pochvalit, ze im kanalizaciu stavala taka skusena spolocnost a neskonale nadherne im skraslila obec. Na toto mozno raz budeme spominat my, deti i vnucky a vnukovia. Tak netreba plakat, ale treba sa tesit!!! Laughing Laughing Laughing (ak by to niekoho poburovalo, bolo to samozrejme myslene ironicky)
arthur




PríspevokZaslal: 30. Aug 2006 9:28    Predmet: Odpovedať s citátom

v piatok 18. augusta sme s pegom telefonovali s pani Ing. Kvasayovou z SVS a zaujimali sme sa o stav kanalizacie a upravu cesty v dolnom a hornom mostenci.
predstavili sme sa ako zastupcovia komunity ludi z horneho a dolneho mostenca.

jedinu zmysluplnu informaciu, ktoru sme z nej dostali bolo, ze momentalne SVS rokuje s nejakym dalsim subjektom o rekonstrukcii cesty v dolnom mostenci..

ja osobne si myslim, ze su to iba dalsie zavadzajuce a klamlive informacie..
s kanalizaciou maju permanentne technicke problemy ako napr.: niekolko krat rozkopana cesta pri 2. zastavke (smerom od mesta) v dolnom mostenci, dalej vytekajuca voda z poklopu kanalizacie pri mraziarnach a ine.
aj to je podla mna dovod, preco oddaluju upravu cesty..

v kazdom pripade sa opatovne snazime spojit s p. Kvasayovou aby nam podala stanovisko ako dopadlo rokovanie a prezradila dalsi postup prac..

o vsetkom vas budeme informovat na tomto fore..
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..


Naposledy upravil arthur dňa 30. Aug 2006 9:58, celkom upravené 1 krát
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 30. Aug 2006 9:40    Predmet: Nedostupnos Ing. Kvasayovej Odpovedať s citátom

Ako uz arci pisal, volali sme Ing. Kvasayovej asi pred tyzdnom a od pondelka sa jej pokusame opat dovolat na mobil, zial bez uspechu. Jej mobil je nedostupny...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 03. Sep 2006 17:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ing. Kvassayova je klamarka (osobna skusenost). Vsetko jej davajte radsej pisomne, nech vam potvrdi, ze to prevzala a ziadajte aj pisomnu odpoved v urcitej lehote. Inak sa dockate len vecnych slubov a vyhovaraciek.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 10:02    Predmet: Telefonat s Ing. Kvassayovou Odpovedať s citátom

Dnes sa mi podarilo dovolat Ing. Kvassayovej. Pytal som si nejake stanovisko k tomu, co sa deje v Dolnom Mostenci, lebo zase sa to zacalo rozkopavat, boli tam nejake dopravne nehody a mala mi dat vediet ako to vyzera s asfaltkou (vraj sa rokuje o subdodavatelovi, mi bolo povedane v minulom telefonate). Stanovisko bolo, ze nevie, lebo bola na dovolenke a este nedostala informacie od skanskej. Dohodol som sa s nou na telefonate zajtra popoludni, ze mi da vediet, kedze bude mat viac informacii. Zajtra Vas budem informovat, ake som dostal informacie... (Ako vsetci aj ja pochybujem ze to do zimy stihnu v Dolnom Mostenci dat do poriadku! )
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 11:23    Predmet: Nove autobusy Odpovedať s citátom

Dnes chodia do Mostenca nove autobusy, je to zazitok. Cast cesty si ale musite odslapat.
Hned rano sa poskodil jeden novy autobus, ked prechadzal cez plech, ktory prekryval prekopanu jamu. Plech bol slaby a prehol sa natolko, ze zachytil spodok autobusu a nieco na nom poskodil (coskoro doplnim foto do galerie).
A odvtedy sa pri kazdom prekope prekrytom plechom musi vystupit z autobusu a autobus prejde ten usek (prekop prekryty plechom)naprazno a potom zasa nastupite. Takych prekopov je asi 3-4. Takze prajem pevne nervy.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 13:54    Predmet: Re: Nove autobusy Odpovedať s citátom

pego Napísal:
Dnes chodia do Mostenca nove autobusy, je to zazitok. Cast cesty si ale musite odslapat.
Hned rano sa poskodil jeden novy autobus, ked prechadzal cez plech, ktory prekryval prekopanu jamu. Plech bol slaby a prehol sa natolko, ze zachytil spodok autobusu a nieco na nom poskodil (coskoro doplnim foto do galerie).
A odvtedy sa pri kazdom prekope prekrytom plechom musi vystupit z autobusu a autobus prejde ten usek (prekop prekryty plechom)naprazno a potom zasa nastupite. Takych prekopov je asi 3-4. Takze prajem pevne nervy.

Tak to fakt ďakujem - mala som možnosť byť pri tom, keď sme utrhli nejakú časť autobusu! Bol to fakt zážitok - ešte teraz ma bolí v krku Evil or Very Mad
Kokos toľko nadáviek som nikdy nepočula - keď muselo 300 ľudí v jednom autobuse vystúpiť a znova nastúpiť!!!!
Naozaj je to super ale mala by som nápad mohli by spraviť taký kanalizačný tobogán - z Moštenca do PB - a vôbec by si nikto nič nevšimol! - aj tak prichádzame do Považskej jako divé svine ( vďaka Skanskej) a myslím, že by sme boli tak za 3 min. v meste!
Avšak pri kvalite práce - Boh vie kam by sme sa dostali!!!! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 16:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Drahí moji,
buďte radi, že ste mohli vystpiť a potom nastúpiť. Ja som išla na bus 16.02 od pošty, meškal 20 minút, kúpila som si lístok celá šťastná, že predsa len ide (veď vieme ako to chodí). Viete si predstaviť to zdesenie nielen v mojich očiach, keď pri odbočke na Rozkvet povedal "Konečná, vystupovať"!!!??? Verte tomu, že ma skoro šľak trafil a som riadne vytočená.

Urobme s tým konečne niečo, veď toto je ako zlý sen. To je doba X-rokov dozadu, hamba pre nás a hlavne výsmech od Skanskej Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 16:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Volala som Kvašayovej (0905850671) a sfúkla som ju teda riadne, to mi verte. Od 17 by mali začať chodiť autobusy. Zajtra sa príde pozrieť na cestu a dokonca mi povedala, že na budúci týždeň sa asfaltuje cesta. Som zvedavá, čo je na tom pravdy. Ľudia volajte, kričte a vyjadrujte svoju nespokojnosť!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 16:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten nas novy bus ale dopadol. Chudak oco. Ked prisiel s busom na opravu do garaze, vsetci soferi odmietli jazdit na Mostenec. Takze preto sa premava len po Salas. Aj to len obcas, nahodne, nie podla cestovneho poriadku.
Dlho nam teda netrvala radost z novych busov. Som zvedava, ako sa to bude dalej riesit.
PS: pevne nervy a sportovu obuv (cesta zo Salasa je dlha a dost zablatena)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 16:56    Predmet: OFF ROAD Odpovedať s citátom

Fasa, tak od 17. 9. už budú chodiť busy???? Sa teším!!! A zatiaľ môžem napríklad hybernovať.
To by ma teda bohovo zaujímalo, dokedy si zastupiteľstvo (áno, aj Moštenec má svojho poslanca, ktorý ho "ZASTUPUJE") nechá od Skanskej skákať po hlave. Takéto donebavolajúce rúhanie sa ľudskej dôstojnosti je už priam neznesiteľné a úprimne ľutujem všetkých, ktorí sú (ne)ochotní niesť zodpovednosť za vzniknutie tejto situácie. Stav vozovky (vozovka je značne nadnesený pojem) je už fakt neúnosný.
Tak či onak, môžem tu uverejniť inzerát???? Bo hľadám niekoho, kto sa so mnou zloží na povoz a môžeme chodiť volmo. Možno by to aj za podnikateľský plán stálo... Nejaký schopný pohonič????
Prípadne odkúpim starší stan na prechodné ubytovanie v areáli bývalého JRD pod Rozkvetom.

_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 17:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie, zle si ma pochopil (a), to bolo, že chodia dnes od 17:00 normálne až hore, ale už teraz viem, že to tak nie je.
Šofér vraj už upozornil, že ide len po Rozkvet, ale lístok sa samozrejme platí v plnej sume.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 04. Sep 2006 18:12    Predmet: STRETNUTIE! Odpovedať s citátom

Zajtra mam predbezne dohodnute stretnutie s Ing. Kvassayovou na mieste, "kadial kedysi viedla mostenska cesta"... Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 2 z 5

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group