moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Čo s prasacom
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Čo s prasacom?
Zabiť a zjesť
58%
 58%  [ 7 ]
Darovať mu život
8%
 8%  [ 1 ]
Ponechať na rok aby bolo vačšie.
25%
 25%  [ 3 ]
Urezať mu len nohy na huspeninu.
8%
 8%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 12

Autor Správa
toms



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 12:18    Predmet: Odpovedať s citátom

nejde o ten prud!!!! ale ze ste to tam zatvorili aj ked uz elektrika slapala o to ide ze ste to pokaslali
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 12:42    Predmet: Odpovedať s citátom

toms Napísal:
nejde o ten prud!!!! ale ze ste to tam zatvorili aj ked uz elektrika slapala o to ide ze ste to pokaslali

Len tak pre zaujímavosť: Aj keby bola šťava, tak je zábava iba do 1:00 boli sme dopredu dohodnutí....
_________________
Nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 12:42    Predmet: Odpovedať s citátom

toms Napísal:
nejde o ten prud!!!! ale ze ste to tam zatvorili aj ked uz elektrika slapala o to ide ze ste to pokaslali


Akcia bola plánovaná len do 1:00. Výpadok prúdu len urýchlil jej koniec.
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 12:50    Predmet: Odpovedať s citátom

sue Napísal:
Len tak pre zaujímavosť: Aj keby bola šťava, tak je zábava iba do 1:00 boli sme dopredu dohodnutí....


Sme sestry Laughing
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 13:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Katka Napísal:
toms Napísal:
nejde o ten prud!!!! ale ze ste to tam zatvorili aj ked uz elektrika slapala o to ide ze ste to pokaslali


Akcia bola plánovaná len do 1:00. Výpadok prúdu len urýchlil jej koniec.


Katka a takto dopredu povedať nič???
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mifiak



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 13:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak vy traja mudrlanti, ci kolko vas vlastne je, tu hadzete jednu perlicku za druhou...ani od jedneho som nevidel slovko chvaly, asi vas nezaujima, ze organizatori boli od rana na nohach, aby ste sa napriklad aj VY mohli prist vecer bezstarostne zabavit...nehovorim, ze sa mi ten predcasny koniec pacil, ale ked prihliadnem na vsetko, co s pripravou suviselo, tak ich chapem...som zvedavy, ako by ste napriklad vy traja krali po namahavom dni cakali v KD do neviem kedy na prud...ak sa chysta niektori z vas zareagovat, nech sa paci, tesim sa:D
Ohnostroj bol super aj som ho natacal, len som si zabudol vycistit pamat fonu, takze mozno nabuduce
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Akože?...slová chvály boli, prečítaj si prvý príspevok....a boli by aj omnoho vačšie keby akcia pokračovala, bol som tam cca hodinku, takže moc som toho nestihol......ale ako vravím vďaka gulovi a jeho partii bol silvester celkom fajn....
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Romanness Napísal:
Akože?...slová chvály boli, prečítaj si prvý príspevok....a boli by aj omnoho vačšie keby akcia pokračovala, bol som tam cca hodinku, takže moc som toho nestihol......ale ako vravím vďaka gulovi a jeho partii bol silvester celkom fajn....


Ano, chvalil si tlacenku, som rada, ze ti chutila Wink
Akcia sa zacala rano o 5:00. Tak ako bolo uvedene na stranke, cely den zabijacka, vecer zabava a o polnoci ohnostroj. O nejakej diskoteke do rana nebola rec, nikto ju nepripravoval a vacsina ludi, ktora prisla, ju ani necakala. Na plane bola vecerna zabava ukoncena polnocnym ohnostrojom. Naozaj by sme museli byt stroje a nie ludia, keby sme to tahali este do rana.

Toto forum je aj na to, aby sme vedeli, ci sa ludom nasa "praca" paci. Dakujem vsetkym, ktori prisli, ktorym sa pacilo, ktori nas pochvalili tu, osobne ci telefonicky. Tym, ktorym sa nepacilo dakujem tiez. Za to, ze nam nedavaju sancu mysliet si, ze sme az taki dobri Wink.
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
toms



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 18:43    Predmet: Odpovedať s citátom

a to ste tu akciu planovali pre koho ???? pre deti ??? ze do jednej mehehehe to som este nevidel SILVESTER do jednej
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 03. Jan 2008 21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

toms Napísal:
a to ste tu akciu planovali pre koho ???? pre deti ??? ze do jednej mehehehe to som este nevidel SILVESTER do jednej


Medzi nami - ty si toho ešte nevidel! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 04. Jan 2008 0:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Romanness Napísal:
Silvester 2007
Tlačienka bola dobrá, aspon ze som si ju dal este pred polnocou, lebo to čo ste vyviedli po polnoci mostenec.sk team, teda klobúk dolu, zorali ste to...Ešteže máme gula, ten nás zachránil a pozval nás na chatu....gulo všetka česť...Guláš bol dobrý, ale už si nepamätám kto ho robil....


Len primitív, ktorý vie akurát tak usporiadať diskotéku, môže napisať takéto niečo.
Ten prúd sme vypli naschvál aby si mal o čom písať.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 04. Jan 2008 12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty v mojich rokoch si vedel zorganizovať čo??? A keď sme pritom zorganizovať dokáže hocikto hocičo len treba chuť, neni to žiadna sláva....a nikto nehovorí nič o prúde....the end
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
toms



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 04. Jan 2008 17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

boa zase len o tom prude !!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 04. Jan 2008 18:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja v tvojich rokoch som najprv zvážil všetky okolnosti až potom som povedal že niekto niečo "zoral".
A taktiež som nevykríkal na strede dediny aký sú organizátori ****** lebo nevydržali 24 hodín na nohách aby sa nejaký Romanness mohol zabávať.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 04. Jan 2008 19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

"Ja v tvojich rokoch som najprv zvážil všetky okolnosti až potom som povedal že niekto niečo "zoral"."...iste pekar verím ti...
No vykríkal som, lebo som bol vytočený a ešte k tomu napitý a čo...a nebol som sám.......a jako ty o tom vieš, ani si tam nebol......a ide o to že nikto nevedel že to bude končiť o 1:00, možno tak organizátori alebo neviem kto ešte...povedal som svoj názor a tým to končí a je to tak ako som povedal......24 hodín na nohách??.....neviem či má niekto s týmto problém.....takých dní bolo a aj bude.....
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 04. Jan 2008 20:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte som zabudol, zabávať sa nechcel len nejaký Romanness ale kapánek vyše ludí.....a týmto to ukončujem....that´s all
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 06. Jan 2008 17:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No, som rad ze to tu trocha stichlo. A Pekar, ako si sa vyspal po silvestri? Ci vlastne: kde si spal po silvestri??? Laughing Laughing Laughing To ja len tak ze si sa akosi skoro na novorocnu vinsuvacku po susedoch vybral...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 07. Jan 2008 8:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž, každý Silvester končí o polnoci ohňostrojom a každý, komu nevyhovoval program a časový harmonogram silvestrovskej ZABÍJAČKY sa mohol realizovať inde. Napokon, nie je umenie spraviť v Moštenci silvestrovskú diskotéku až do rána bieleho s nulovou účasťou. Umenie je prísť s originálnym a inšpiratívnym nápadom a prilákať dav Wink
A tento nápad bol originálny aj inšpiratívny, hoci všetkým určite nevyhovoval. A tí, ktorí mali výhrady, sa mohli realizovať inde, inak a v inom časovom intervale. Môj Silvester v Banskej Štiavnici bol úžasný!!! Cool
Dovi-dopo a držím palce pri ďalších akciách.
Ozaj, ešte sa cvičí v kulturáku? Ktoré dni a o akom čase? Mám novoročné predsavzatie konečne zhodiť tých 10 kg (tak ako minulý aj budúci rok)...
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 07. Jan 2008 10:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Cvičenie je momentálne prerušené, keď sa bude pokračovať, dám vedieť... možno inak ako na fóre Wink
_________________
Čo ma nezabije, to ma posilní.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 07. Jan 2008 16:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Baby, ale to flakate to cvicenie, berte si priklad, Cica kazdy rok zhodi 10 kil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group