moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Mošteniari vo svetových ligach
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 04. Apr 2008 10:23    Predmet: Mošteniari vo svetových ligach Odpovedať s citátom

Mošteniari vo svetových ligach
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 04. Apr 2008 10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No zdravim vsetkych sportovo zalozenych ludi.O chvilu sa nam zacina odvetny cast sutazi v nasom okrese a preto som sa rozhodol upozornit vas na moznost navstivit niektorych vasich spoluobcanov a podporit ich pri sportovom vykone v roznych okolity dedinach.Urcite by boli velmi radi keby sa ludia z mostenca vybrali par krat pozriet nasich futbalistov pri ich snazeni a reprezentovani. Smile takze budem vam prinasat nejake informacie o ludoch ktorich to baviiiiiii.A dufam ze niektori mi pomozu a pridaju sa ku mne aj nejaky fanusikovia.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 04. Apr 2008 10:32    Predmet: Odpovedať s citátom

A este jeden taky maly dotaz na kamosov z mostenec.sk teamu.nebolo by odveci skusit vybavit nejaky busik (camaj)alebo nieco take a ist povzbudzovat.hmmmm mozno by niektori ludia isli treba vyskusat!!!!
co vy na to?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 08. Apr 2008 15:55    Predmet: Odpovedať s citátom

V nedelu o 15:30 sa uskutocni prvy zapas jarnej casti III.B triedy medzi muzstvami Fk Manin Podmanin - Fk Trstie. Kto ma zaujem moze prist povzbudit
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 17. Apr 2008 17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked PODMANIN - TRSTIE 3:0 Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 18. Apr 2008 19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Šopo, keď už sem píšeš výsledky, tak ich aj patrične okomentuj... to vieš, pre nás, čo sa nevyznáme v športe... Wink
_________________
Čo ma nezabije, to ma posilní.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 18. Apr 2008 20:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Daska rad by som to nejak okomentoval ale hmmmmmm........ No ale na to treba aby tam boli nejaky ludia ktori by sa k tomu vyjadrili a okomentovali vykony Petra Jakubka(kado), Ivana Letka(cibo), Michala Koleka(bibo), Jozefa Letka(sopo),bol by som velmi rad keby vam niekedy mozem priblizit tychto par ludi ale aj inych ale to az neskor!!!zatial lenzapasovy servis..... A pokial idem o hodnotenie tak Vsetci menovany Podali velmi dobry vykon ci uz na ihrisku alebo v hladisku !!! Laughing ĎAKUJEM !!! Kludne mozete pripojit aj vase nazory postrehy pripomienky a veci ktore by ste tu chceli najst!!!! Inak Podmanin je na tretom mieste a straca 2 body na veduce Dohnany a druhu Vrchteplu!!! Shocked takze ludia majte sa a sportu zdar
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mifiak



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 19. Apr 2008 8:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Vykony Jozefa Letka by si nam snad mohol nejak priblizit Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 21. Apr 2008 19:01    Predmet: Odpovedať s citátom

mifiak Napísal:
Vykony Jozefa Letka by si nam snad mohol nejak priblizit Laughing



No prave tie by som velmi nerad komentoval Very Happy ha ha ha este by sa mi kazdy smial !!! ale aj to mozno niekedy bude
Mam dalsi zaujimavy vysledok
JASENICA B - PODMANIN 1:7 Smile KONECNE NIECO LEPSIE
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 24. Apr 2008 18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No ahojte.Blizi sa nam uz weekend a s nim aj dalsi futbalovy zapas.Pocasicko nam hadam bude priat a nikto sa nam na diske neozerie.Aby sme si mohli krasne zahrat.Tento je vsak vynimocny,suboj bude o prve priecky.A tak vsetci ludia zdravi chory mali velki Ponahlajte sa k nam na zaujimavy futbalovy zapasik Smile vsetci budete vitany.Blizsie info u mna na nete alebo na mobile... tesim sa na vas
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 11. Máj 2008 19:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravicko futbalovi nadsenci, a ti ktorychaspon trocha zaujima sport.V sobotu sa odohral velmi zaujimavy zapas dvoch odvekych rivalov a to FK Manin Podmanin - FK Vrchtepla.Bol to velmi zaujimavy zapas plny osobnych subojov a strkanic tvrdeho boja o kazdu loptu a kazde stebielko travy.Suboj v celku velmi vyrovnany a podla ludi aj kvalitny.Z mnohych sanci sa v prvom polcase ujali iba 3 a to na strane domacich J.Tatiersky ml. krasnymi noznickami trafil priamo pravy vinkel hostujucej brany.Potom z uniku dali hraci vrchteplej 2 goly ( priznam sa ze jeden po mojej chybe)V druhom polcase to bol este vacsi boj z mnozstvom sanci na jednej alebo druhej strane.Vyrovnanie priniesol Hrac podmanina M.Kostelansky kransou strelou z voleja ku pravej tycke.Potom mali dve velke prilezitosti hraci vrchteplej ale konecne som podrzal muzstvo a dufam ze aj na krasu som ich zlikvidoval.Treti gol domacich podmanincov pridal P.Loksik ktory dorazil vyrazenu loptu za beankarov chrbat.Stvrty gol pridal opat M.Kostelansky nadhernou bombou z hranice sestnastky!!!Potom sa hralo velmi tvrdo a par zakrokov zostalo nepotrestanych a naopak niektore boli piskane az moc ale to uz je vecou rozhodcu.Pochvalu si vsak zasluzia naozaj vsetci hraci ktori svojim vykonom zvysili nadej nato aby podmanin opat mozno raz postupil vyssie.Bolo by to splnenie vsetkych mladych hracov ktori tu hravaju a ktori sa o to snazia uz par zapasov za sebou a odvadzaju velmi dobru robotu.A ako kapitan musim podakovat naozaj vsetkym ludom aj divakom ktori prisli povzbudit a dufam ze nabuduce ich bude este viac.
Konecny vysledok PODMANIN - VRCHTEPLA 4:2
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 25. Okt 2008 9:30    Predmet: Odpovedať s citátom

1. kolo HBK Moštenec - Senators, 1:8 (Velič)

2. kolo HBK Moštenec - Papradno, ODLOŽENÉ

3. kolo HBK Moštenec - Vrtižer 4:4 (Kožurik 2, Blaško 2)

4. kolo HBK Moštenec - Black Scorpions 7:5 (Kožurik 6, Blaško 1)

5. kolo HBK Moštenec - PU Penguins 4:5 (Mitaš 2, Kožurik 1, Letko 1)

6. kolo HBK Moštenec - Jasenica 8:4 (Blaško 4, Hričovský, Kožurik, Vicena, Augustin,
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...


Naposledy upravil Romanness dňa 17. Nov 2008 22:43, celkom upravené 1 krát
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 31. Okt 2008 20:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim ludia.Uz dlho som sem nedal ziadny prispevok o sportovych podujatiach v ktorych sa predstavuju ludia z mostencov.Je to koli tomu ze som ukoncil moju sportovu (futbalovu) puuut.Uz peknych par mesiacov som nebol na ziadnom zapase ani nist podobneho.AAAAAAAle po dlhom velmi dlhom a tvrdom vyjednavani ma par ludi a este jeden iny clovek presvedcili aby som isiel len tak skusit zahrat.Hovorim o Mestskej 2. lige.Takze pokial sa mi bude dat rad vam priblizim vysledky oziveneho PEGO Team-u.Musim sa podakovat Pegovi a dobrej partii ze ma na to nahovorili.Mozno znova najdem chut sportovat a nie furt len doma sedet.a dufam ze im aj pomozem k historickemu postupu.Diky PEGO a iny.uvidime sa na niektorom zapase.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 31. Okt 2008 20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

A som rad ze sa nasiel clovek ktory aspon trocha prispieva do tejto rubriky.Inak ludia zisla by sa nam podpora v hladisku.Hrame zajtra o 13:00 a o 14:00 na 7.zs. na hlinach. dakujem
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 02. Nov 2008 16:29    Predmet: Odpovedať s citátom

7. kolo Sweet Pub - HBK Mostenec 6:4 (Blaško 2, Hričovský, Kožurik)
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 08. Nov 2008 11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

8. kolo HBK Moštenec - Alkáči 2:11 (Letko, Vicena)
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 15. Nov 2008 13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

9. kolo HBK Moštenec - Tigre Záskalie 1:6 (Kocian)
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 17. Nov 2008 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Dohrávka HBK Moštenec - Papradno 0:6
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 20. Nov 2008 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ty roman nejako sa vam nedari co sa deje nepotrebujete nejakeho nekompromisneho robustneho obrancu????¨Pegonet- je na tom zatial dobre posledne 2 zapasy sa stali nasou koristou. pegonet - Pokustom 9:2 pegonet fc medved 10:0
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 21. Nov 2008 20:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach jozef ja neviem co je to s nami.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group