moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

prosba

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mama




PríspevokZaslal: 26. Dec 2008 15:52    Predmet: prosba Odpovedať s citátom

Milá Moštenská mládež

Milá Moštenská mládež,

veľmi som bola smutná, keď v bolo v kostole veľa ľudí ale neboli tam tí,
ktorí tam mali byť najviac "naša moštenská staršia mládež".

Moštenská staršia mládež radšej holdujete alkoholu ako sa čo i len troška
nad sebou zamyslieť či by vám uškodil tak Pán Boh ako vám škodí už
spomínaný alkohol a zlé neresti.

Áno aj ja som jedna matka z tých, ktorá by radšej videla svoje dieťa v kostole a nie ožraté v klubovni. Sedeli sme jedna matka, druhá matka,
tretia matka vedľa seba v kostole a ruky sme si podávali na pokoj
a bratskú lásku ale každá sme v svojom srdci a na ume mali, kde sú tie
naše deti - ožraté.
Ale ako sme ich vychovali tak máme. Keď boli malé pili mlieko a teraz keď sú veľké nám pijú krv.

Nemôžem hádzať všetkých do jedného vreca lebo niektorých som videla
na svätom príjímaní a môžem povedať "šťastná to matka", ale ja som
to nebola.

Milá mládež hlboko sa vám ospravedlňujem a prosím o odpustenie, ktorým som ublížila a tí ktorých sa to týka tak nech čítajú tento odkaz toľkokrát pokiaľ ho nepochopia, že alkohol ich ničí ale viera, láska posilňuje.

Nie som žiadna svätica, som vaša kamarátka a preto som mala za potrebné vám to povedať.

Milá mládež až prídete na to kto vám to skazuje tak mi možno budete vďační a ja až sa polepšíte si pred každým osobne kľaknem so slzami v očiach a poďakujem vám aj Pánu Bohu, ktorého o to prosím a vopred mu už zo srdca ďakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
klub




PríspevokZaslal: 29. Dec 2008 12:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Milá mama,

to že tvoj syn nevie kde má mieru, ožere sa pri každej príležitosti a robí potom problémy si vyrieš doma a nezavádzaj ostatných, že v klubovni sa ožiera moštenská mládež. V klubovni je pinpongový stôl, biliard, telka, rádio a stretávame sa tam aby sme podebatovali a zabavili sa.
To že niekto príde ožraný z mesta vyspí sa v klubovni a potom povie že bol v klube neznamená že sa ožral tam.

A čo sa týka viery, je to každého osobná vec. My ťa nenútime tam nechodiť tak nám nasilu nevnucuj aby sme tam chodili.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 02. Jan 2009 1:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty vole to co je za hlupost??? hmmm to kto je ta mama ??? nomoja isto nie Very Happy celkom pekne rozpravanie ale akurat tak deturencom ktore maju 4 roky pred spankom Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 02. Jan 2009 16:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
klub




PríspevokZaslal: 02. Jan 2009 17:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by bolo možné poprosíme predsedu VMČ Horný Moštenec, ktorý tam spolu so zástupcami mesta chodieva na kontroly aby sa vyjadril až sa táto téma uzavrie a nerobí sa pokušenie po dedine.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucc3




PríspevokZaslal: 03. Jan 2009 1:22    Predmet: Odpovedať s citátom

och boa.. tak to je iny nezmysel toto co tu vypotela ta mama... ked ma problem nech to povie kazdemu do oci a hotovo nie takto... je kazdeho osobna vec co si robi,kde si robi a tak dalej nech tu laskavo nikoho nekomanduje a neevravi mu ze kto ma kam chodit nech si choji do koscela ten komu sa tam chce chojit...ked uz tam tak naramne spina tie ruky...keby Boh existoval nedovoli nikomu pit...a nie sa tu s koscelom ohanat boa... najvacia pi.ovina...tam si choj do koscela a nenut tu nikoho....aj tak vieme kto choji do koscela....samozrejme neni su to seci..ale poznam vynimky...toto vie cloveka pekne nasrat takato...ty si tez bola mlada a mozna si tez si niekedy dopriala alkohol tak tu laskavo nepis nabuduce taketo kktiny len cloveka vytacas.... och boa...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucc3




PríspevokZaslal: 03. Jan 2009 1:25    Predmet: Odpovedať s citátom

mam este dotaz a ked sa tak naramne divas a vidis kto je ozraty vsimaj si sama seba a nie druhych je to kazdeho osobna vola ze pije... a jak mas problem vyspovedaj sa fararovi mna tu tvoje komplexi nezajimaju kto tu pije a kto nie....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 03. Jan 2009 22:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Nič v zlom, aj v Moštenci sú rôzni ľudia, ale každý by si mal hľadieť v prvom rade svoje. Skôr ako začneme hádzať všetkých do jedného vreca, treba si urobiť poriadky doma.
_________________
Čo ma nezabije, to ma posilní.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
arthur




PríspevokZaslal: 07. Jan 2009 12:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Lucc3 Napísal:
och boa.. tak to je iny nezmysel toto co tu vypotela ta mama... ked ma problem nech to povie kazdemu do oci a hotovo nie takto... je kazdeho osobna vec co si robi,kde si robi a tak dalej nech tu laskavo nikoho nekomanduje a neevravi mu ze kto ma kam chodit nech si choji do koscela ten komu sa tam chce chojit...ked uz tam tak naramne spina tie ruky...keby Boh existoval nedovoli nikomu pit...a nie sa tu s koscelom ohanat boa... najvacia pi.ovina...tam si choj do koscela a nenut tu nikoho....aj tak vieme kto choji do koscela....samozrejme neni su to seci..ale poznam vynimky...toto vie cloveka pekne nasrat takato...ty si tez bola mlada a mozna si tez si niekedy dopriala alkohol tak tu laskavo nepis nabuduce taketo kktiny len cloveka vytacas.... och boa...


drahy 'lucc3', skus tvoje prispevky formulovat s pouzitim menej vulgarizmov. predtym ako nieco napises, tak sa nad tym 3x zamysli.

pokial sa v buducnosti nezdrzis dalsich vulgarizmov, budem tvoje prispevky cenzurovat.

skusme my ostatni starsim ludom venovat trosku viac ucty.
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
arthur




PríspevokZaslal: 07. Jan 2009 12:18    Predmet: Odpovedať s citátom

teraz moj prispevok k teme.

osobne si myslim, ze klubovna nie je take 'certovo hniezdo' ako to tu bolo podane zo strany 'mamy'.
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
xxxxxx




PríspevokZaslal: 14. Jan 2009 16:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj
ak môžem rád by som sa vyjadril k danému príspevku danej mamy. Milá mama, život je ťažký a dobre to vieme každý ale riešiť dané problémy danou formou nie je to naj. Treba si hlavne urobiť poriadok doma a nehádzať všetku mládež do jedného vreca. Ja mám dobrú skúsenosť a viažu ma len dobré spomienky. Hlavne by som Vás požiadal aby ste nevnucovali, nepropagovali a nehovorili kto, čo, prečo a kde. Majú vlastný rozum a vlastné presvedčenie a netreba im vnucovať Božiu cestu.
Klubovňu si pamätám cca 5 rokov naspäť a môžem len povedať, potvrdiť že sa nejedná o čertovo miesto ale o normálny priestor kde sa schádzajú mladý.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 26. Mar 2009 8:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Milá mama, chodenie do kostola ešte nikoho pred nástrahami puberty nezachránilo, každý to prežíva inak, je najmä na rodičoch, ako sa s tým vysporiadajú. Ako matka máš určite také zbrane, ktorým sa tvoj syn/dcéra neubráni. A keď všetko zlyhá, ešte stále je šanca, že z toho vyrastie. Všetci sme vyrástli Smile Držím palce
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 10. Júl 2009 14:17    Predmet: Odpovedať s citátom

A viete čo? Svojím spôsobom je ten príspevok veľmi silný a emotívny. Tak! Keby to moja mama písala (boh vie, že tá by nepísala, ale konala, že by som modrá chodila- sorry, mamča), isto by mi slzička vyhŕkla Wink
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Strana 1 z 1

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group