moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

POMOC

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 13. Sep 2009 20:28    Predmet: POMOC Odpovedať s citátom

Hľadá sa čierny vlčiak zo Šurabovej, ktorého vraj bolo vidieť v okolí Horného Moštenca. Psík sa túla už piaty deň, prosím, kto má info, volajte na tel. číslo 0907279052.
Za majiteľov ďakujem a nálezca si môže osobne uplatniť pivo ako nálezné u mňa Smile
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Divak




PríspevokZaslal: 14. Sep 2009 21:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No co s nim jednoducho zastrelit...ved ste sa tu davnejsie vyjadrovali na psov,ktori behaju po ceste v mostenci,tak preco nezastrlit prave tohto co usiel niekomu(niekto to vravi stratil sa...)skratka usiel beha pookoli tak nekompromisne zastrelit.Netreba sa tu s nim kokosit...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 15. Nov 2009 2:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Iné je, keď sa niekoho pes pravidelne premáva po cudzích dvoroch a okolí a iné, keď niekomu pes ujde jednorázovo. Evidentne nešlo o psa, ktorý sa túla bežne, nakoľko ho tu hľadali nešťastní majitelia z inej dediny, lepili po okrese plagáty a podotýkam, že v HM boli niekoľkokrát než zistili, že nejde o ich psíka, ale iného vlčiaka.
Neviem, či tu neplačem na nesprávnom hrobe...
Jednoducho sú v dedine notorickí tuláci-psíkovia, ktorých problém by som riešila skôr intervenciou voči majiteľovi, ale nie je to reálne, tak sa akosi za nezodpovednosť majiteľa berú na zodpovednosť nemé tváre. Určite uznáš, že odstrániť majiteľa by bolo síce radikálne, 100%-ne účinné, nezvratné a systémové riešenie, ale v zmysle súčasnej legislatívy absolútne nerealizovateľné.
A vôbec, ja som nikde nehovorila o strieľaní slov. Majiteľovi po krížoch boli moje slová.
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 20. Dec 2010 22:01    Predmet: Odpovedať s citátom

A keď sme pri tom... keď uvidíte túlať sa toho nášho bieleho debila, prosím, doveďte ho domov Embarassed Ospravedlňujem sa, ak dnes niekoho vyplašil.
Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili odchytu Wink
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Strana 1 z 1

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group