moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

DISKOZÁBAVA ´90s OLDIES 18.11.2006
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 20. Okt 2006 19:39    Predmet: DISKOZÁBAVA ´90s OLDIES 18.11.2006 Odpovedať s citátom

Ahojte,

rada by som vám poskytla zopár informácií o ďalšej našej plánovanej akcii. Ako už viete z noviniek (http://www.mostenec.sk/aktuality3.html) najskôr bude diskotéka pre deti a potom disco-zábava pre "starších." Rozhodli sme sa, na základe odozvy, pre zmenu v tom zmysle, že nebude Dj ale oslovíme nejakú živú kapelku.
Bližšie informácie o cene vstupeniek, o tom čo v nich bude alebo nebude zahrnuté, ako aj o tom kto ich bude predávať vás budem informovať cca o týždeň. Momentálne máme v riešení povolenie tejto akcie v kultúrnom dome. Od povolenia a schválenia dátumu závisí ďalší náš postup Exclamation Question
Kým je celá akcia v štádiu príprav, radi privítame nejaké pripomienky Idea, zlepšujúce návrhy...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 21. Okt 2006 17:53    Predmet: ???DISCO??? Odpovedať s citátom

Nic v zlom ale zavolat zivu kapelu a nazvat to "Disco"??? Trosku ste to prekrutili nakoniec to bude beneficny koncert pre dchodcov... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 22. Okt 2006 8:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale no! Shocked Tak sme postupom častu zmenili názor na štýl akcie. A "Disco" je zatiaľ iba "pracovný" názov. Oficiálny názov bude stanovený už onedlho. Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 22. Okt 2006 18:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam zlepsujuci navrh: PIVO ZADARMO Idea Kto suhlasi?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 6:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirec9 Napísal:
Mam zlepsujuci navrh: PIVO ZADARMO Idea Kto suhlasi?


SUHLAS. A este citrus k tomu Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Mirec



Bydlisko: H.M

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 6:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale fakt tá živá kapela je kravina to odradí pár ľudí to treba prekonzultovať Twisted Evil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 7:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Celá akcia je myslená skôr kultúrne a slušne. A okrem toho pre trošku vyššiu vekovú kategóriu. Ale prísť môže každý Very Happy .
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 8:40    Predmet: Nieco k teeme Odpovedať s citátom

Caute vsetci.
Standardna diskoteka moze byt v Mostenci kazdu chvilu. Preto sme sa rozhodli ze to trosku obmenime, aby sa fakt moholi zabavit aj skor narodeni cim nechceme nikoho odradit prave naopak.
Co sa tyka kapely v spolupraci s Milanom Letkom sa nam podarilo zohnat nejaku kapeku vraj velmi dobraa. I ked stale sa uvazuje nad prestavkovou alternativou DJ. Ale kapela bude dufam zaklad a take gro celej akcie.
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 16:17    Predmet: Oldies??? Odpovedať s citátom

Ok ja chapem co myslite len som myslel ze by sme si skocili na niaku Loonu ale skombinovat aj DJ - a a kapelu to sa mi viac paci... Ale kto to vsetko zaplati... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 16:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Este raz pootravujem... mohla by sa vytvorit niaka miestnost abo tema kde by sme pisali napady alebo poznamky v ramci Mostenec sk teamu... Uz konk. k akci co treba lebo nieje vzdy sanca sa stretnut... Co treba zohnat a tak... Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 17:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Kubko,
áno takáto heslom chránená téma pre členov moštenec.sk teamu bude čoskoro vytvorená. Dohodli sme sa o tom na meetingu, ktorý sa konal v sobotu. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

KUBKO205 Napísal:
Este raz pootravujem... mohla by sa vytvorit niaka miestnost abo tema kde by sme pisali napady alebo poznamky v ramci Mostenec sk teamu... Uz konk. k akci co treba lebo nieje vzdy sanca sa stretnut... Co treba zohnat a tak... Idea


Áno Kubko...vš. bude.... už sa aj na tom pracuje....ako hovorila Janka...keby si chodil pravidelne na stretnutia.... tak.... by... si....to vedel.... Laughing Laughing Laughing
A ešte ti mám odkázať zo stretnutia, ktoré sa konalo v sobotu!!!! - že Kinderka bude do 20:00 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
papa Embarassed
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 23. Okt 2006 17:57    Predmet: meeting, ktorý sa konal v sobotu Odpovedať s citátom

Asi vela clenov Mostenec.SK TEAM-u ani nevedelo, ze bude nejaky "meeting" (sposobene to bolo tym ze to mal niekto niekomu odkazat atd.). Pre buducnost to budeme davat na stranku, preto sa vopred ospravedlnujem aj za tych co mali dat vediet a nedali. I ked tento bol dost na rychlo ...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 24. Okt 2006 14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

To je super ze bude aj kinderka lebo mama ma pusti len do 22.00 Sad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 25. Okt 2006 19:24    Predmet: UFFF!!! Odpovedať s citátom

Dlho som rozmýšľala, ako to napísať tak, aby som nikoho neurazila, ale napokon, ak sa v tom niekto nájde, je to jeho vlastné kategorizovanie sa.
Viete, prebohaživého!!!, aká kategória to bude? Životom bití vyznávači ovocného vína a iných druhov lacného alkoholu... Nuž, ale čo, aj to sú občania spôsobilí na právne úkony...
Úprimne sa ospravedlňujem, ak sa mýlim a z celého srdca prajem, aby to bola kultúrna a ducha obohacujúca akcia. Podľa možností a lenivosti sa pokúsim prísť kuken. Napriek svojmu názoru na túto akciu oceňujem snahu organizátorov prispieť, to, že obetuvávajú svoj voľný čas a energiu.
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 6:56    Predmet: Re: UFFF!!! Odpovedať s citátom

Cica Napísal:
Dlho som rozmýšľala, ako to napísať tak, aby som nikoho neurazila, ale napokon, ak sa v tom niekto nájde, je to jeho vlastné kategorizovanie sa.
Viete, prebohaživého!!!, aká kategória to bude? Životom bití vyznávači ovocného vína a iných druhov lacného alkoholu... Nuž, ale čo, aj to sú občania spôsobilí na právne úkony...
Úprimne sa ospravedlňujem, ak sa mýlim a z celého srdca prajem, aby to bola kultúrna a ducha obohacujúca akcia. Podľa možností a lenivosti sa pokúsim prísť kuken. Napriek svojmu názoru na túto akciu oceňujem snahu organizátorov prispieť, to, že obetuvávajú svoj voľný čas a energiu.


Vidíš, a práve v tom skvie nádhera demokracie..... NECHCEŠ - NEPRÍDEŠ Laughing
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 12:38    Predmet: Odpovedať s citátom

"Cika naša" - sorry sa blbé oslovanie.
Tak teda, túto akciu sme sa rozhodli urobiť pre trošku vyššiu vekovú skupinu (ako tu už bolo niekoľkokrát písané). Prísť môžu, samozrejme, aj mladí. Všetci budú vítaní.
Pre našu vekovú kategóriu ešte určite budú akcie. Chce to len trochu trpezlivosti. Nedá sa všetko naraz.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 16:05    Predmet: Dobrá správa Odpovedať s citátom

Ahojte,

mám pre vás dobrú správu. Výbor mestskej časti (VMČ) nám na stanovený dátum povolil spomínanú akciu. Takže nám už nič nebráni a môžeme sa s chuťou venovať prípravámVery Happy Už čoskoro zverejníme informácie o predpredaji vstupeniek.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zelmira



Bydlisko: hm

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 20:52    Predmet: Odpovedať s citátom

No, milé moje dievčence, neviem koho pokladáte za vyššiu vekovú kategóriu alebo životom vybitých popíjačov lacných vín. 90. roky máte v pamäti hádam aj vy. Nebolo to až tak dávno. A len tak na margo, na týchto akciách nechýbal napr. ani Pego, Akami atď. Tak neviem, do ktorej kategórie ich zaradiť.
A ja sa tam fakt celkom teším. Len neviem, či je tá živá kapela až tak dobré riešenie. No uvidíme.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 26. Okt 2006 22:39    Predmet: dufam ze sa budu vsetci bavit... Odpovedať s citátom

Ahojte
Ja si rad zaspominam na 90r. uprimne povedane najkrajsie roky mojho este kratkeho zivota (partia, Cinova zlta lada, bezstarostnost, ...).
Ku lacnemu vinu a alkoholu, moc som ho nepopil v 90r. a ani teraz tomu o nic viac nedam, takze to asi nebude to co ma do toho laka.
Ci je ziva hudbe dobre riesenie to netusim, ale asi to netusi nik. Vsetci sme sa zhodli, ze treba nieco ine, nieco aj pre starsich (starsi = sem tam sa tak citim aj ja na dnesnych dikotekach, preto sme sa chceli vratit v case aspom touto akciou a trosku si zaspominat na 90r.). Tym nikoho neodradzam a nikoho nikam nezaradujem. Ako som uz hovoril diskoteka s DJ. tu moze byt teoreticky kazdu sobotu no ziva hudba tu kazdu sobotu neni. Kedze je to trosku drahsi spas moc tomu neverim, ze by sa niekto podujal pozivat zivu hudbu mimo plesov. My sme to riskli, dufame ze sa budu a budeme vsetci bavit. Dalsia vec je, ze tam bude aj mix, CD a niekto ako DJ. ktory bude striedat kapelu. Cize, kazby kto sa buce chciet zabavit (v style zabav a diskotek 90tych rokov) si tam najde nejaku tu spomienku a snad sa bude bavit. No uvidime..
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group