moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

DISKOZÁBAVA ´90s OLDIES 18.11.2006
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 27. Okt 2006 17:01    Predmet: Odpovedať s citátom

cawte soorac ale dneska nemozem ist bo mam nieco este vybavit naozaj ma to mrzi ale dajte mi vedet jako ste to odhlasovali a co sa vlastne ide robit
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 04. Nov 2006 18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Vstupenky sú už v predpredaji. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 09. Nov 2006 18:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Oznam pre tých, ktorí majú rezervované vstupenky:
Ak si neprevezmete vstupenky najneskôr do piatka 10. 11. 2006, vaše rezervácie sa rušia Exclamation Exclamation Exclamation
P. S. Záujemcov o lístky je dosť.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 19. Nov 2006 18:03    Predmet: 90´ years disco Odpovedať s citátom

FUN, FUN, FUN, FUN !!! Dalsia vydarena akcia za nami... Smile YE YEAH !!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 19. Nov 2006 19:39    Predmet: Oldies Odpovedať s citátom

Áno, Kubko, úplne s Tebou súhlasím.
Otázka pre TEAM: kedy dáme ďalšiu oldies? Very Happy
P.S. Ďakujem všetkým zúčastneným za ochotu, spoluprácu a pomoc.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 20. Nov 2006 8:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Čaute všetci. Nedá mi to, ale musím spomenúť všetkých zúčastnených:
- Akami - vďaka za pomoc vo výčape, pri organizovaní, nakupovaní,...
- Zuzana a Kačena - fajn spolupráca vo výčape (hlavne pri čapovaní a varení kávičky) a pri organizovaní,
- Ivča a Sviťa - bez nich by tam bol poriadny chaos a nič by sme nestíhali,
- Pego - sa nabehal a hlavne našoféroval, aby zabezpečil všetko potrebné,
- Palko - snažil sa vyhovieť všetkým návštevníkom akcie, aby boli spokojní,
- Káďo, Palko G., Mirko - si pomrzli pri vstupenkách, ale aj vo výčape mali dosť práce,
- DJ Majo - to hovorí za všetko,
- Vladko - pôvodne mal variť len víno, ale využili sme ho poriadne.
- Milan - zebezpečil vínko a pomohol pri jeho varení.
Všetkým ďakujem aj za pomoc pri upratovaní a za všetko ostatné, pri čom pomáhali (a aj ostatným, ktorí pomáhali, ale z nevysvetliteľných príčin som na nich zabudla).


Naposledy upravil Dáška dňa 25. Nov 2006 13:21, celkom upravené 2 krát
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 20. Nov 2006 9:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď už sú tu také ďakovačky tak by som chcela samozrejme poďakovať aj Daške - za organizačné práce, prácu vo výčape ... dakujeme Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dana
Anonymný



PríspevokZaslal: 20. Nov 2006 12:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte,
ja som sa zúčastnila Vašej akcie. Musím povedať, že bola naozaj dobre
zorganizovaná. A preto sa Vám chcem poďakovať i ja za všetkých, ktorí sa zúčastnili a naozaj zabavili.
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 22. Nov 2006 19:51    Predmet: "Oldies" Odpovedať s citátom

Nuž, nanešťastie som nevidela na vlastné oči, ale po vypočutí hodnotenia nižšej i vyššej vekovej kategórie môžem s čistým svedomím zhodnotiť, že sa moje obavy naplnili. Ale možno to bolo cieľom akcie, len ja som naivne predpokladala hlbší kultúrny a spoločenský zážitok z oldies party. Možno niečo trošku viac než bežná dedinská zábava, keď už to honosný názov nieslo. Vlastne ani nie, to by som sa milerada zúčastnila... Cool
Mimochodom, víno bolo presne zo spomínanej kategórie. To by som nečakala...

Prajem mnoho vydarených akcií. Snáď sa nájde aj nejaká mne tematicky bližšia. Divadlo je FANTASTICKÝ nápad (kto to vymyslel?) a aj ples by mohol byť fajn. Papa
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 23. Nov 2006 8:07    Predmet: Re: "Oldies" Odpovedať s citátom

Hladam na mape, hladam, ale iny Horny Mostenec som nenasla. Tak neviem, ale mala by si si preverit informatorov. Pil niekto v noci zo soboty na nedelu lacne ovocne vino? Hmmm, no mozno, ak si ho doniesol z Tesca v umelohmotnej flasi za 12,90 Sk.
Ale ako som tu uz raz bola spomenula - zlata demokracia!

Cica Napísal:
Nuž, nanešťastie som nevidela na vlastné oči, ale po vypočutí hodnotenia nižšej i vyššej vekovej kategórie môžem s čistým svedomím zhodnotiť, že sa moje obavy naplnili. Ale možno to bolo cieľom akcie, len ja som naivne predpokladala hlbší kultúrny a spoločenský zážitok z oldies party. Možno niečo trošku viac než bežná dedinská zábava, keď už to honosný názov nieslo. Vlastne ani nie, to by som sa milerada zúčastnila... Cool
Mimochodom, víno bolo presne zo spomínanej kategórie. To by som nečakala...

_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Anonymný




PríspevokZaslal: 23. Nov 2006 14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako môže hodnotiť akciu niekto, kto sa jej nezúčastnil? Iba ak je to hlúpe ohováranie a tvárenie sa, že Ty (Cica) si niečo viac, ako my ostatní.
PS: Nikto zo zúčastnených sa nesťažoval. Objektívnu kritiku znesie každý, ale toto je detinské frflanie.
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 24. Nov 2006 10:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Správa pre moštenec.sk TEAM:
Ahojte. Treba urobiť stretnutie a zhodnotiť akciu + urobiť ďalšie plány. Navrhujem nedeľu poobede.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 24. Nov 2006 23:08    Predmet: Pre "ANONYMA"... Odpovedať s citátom

Anonymný "frfľoš" určite poskytol objektívnejšie hodnotenie... Odporúčam riešiť svoje komplexy a problémy vo vlastnej hlávke a nezaťahovať ma do toho, ok? Takí kámoši určite nie sme. A až ja budem útočiť na niekoho osobu, môžeš si ma vychutnať, ale dovtedy si takýto štýl komunikácie a ohovárania vyprosím. Evil or Very Mad

V bodoch:
1. Keby som sa považovala za viaccennú než zbytok Moštenca, neplytvám tu svojím drahocenným časom. Pokiaľ nevieš, 3 moji starí rodičia pochádzajú z Moštenca a nikdy som sa za to nehanbila.
2. Keby si pozorne čítal/a predchádzajúce príspevky, boli akcie, ktoré som do neba vychválila...
3. Nebola účelom fóra diskusia??? A diskusia nie je náhodou o strete viacerých názorov???
4. Detinské je nezniesť názor odlišný od toho svojho a útočiť na mňa za to... Osobne to považujem dokonca za primitívne. Fuj! Hnus!
5. Nie každému sa všetko páči. A ten, kto neznesie kritiku svojej práce, by sa nemal prezentovať a angažovať. To je mimochodom jeden z dôvodov, prečo som sa ja ani nepokúsila angažovať.

Prajem pekný víkend...
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 24. Nov 2006 23:14    Predmet: Kačena Odpovedať s citátom

Nemyslím si, že je vhodné sa tu doťahovať a ani to nebudem robiť. Sorry, ale nemá to úroveň. Mám nárok na vlastný názor a vytvorila som si ho vďaka osobám, ktoré si vážim podstatne viac než napr. Teba. Čím nechcem povedať, že si Ťa nevážim. Len nie natoľko. Pa.
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anonymný




PríspevokZaslal: 25. Nov 2006 10:05    Predmet: Re: Kačena Odpovedať s citátom

Cica Napísal:
Nemyslím si, že je vhodné sa tu doťahovať a ani to nebudem robiť. Sorry, ale nemá to úroveň. Mám nárok na vlastný názor a vytvorila som si ho vďaka osobám, ktoré si vážim podstatne viac než napr. Teba. Čím nechcem povedať, že si Ťa nevážim. Len nie natoľko. Pa.



Co to tu stale trepes za kraviny? Hovoris, ze si sem prisla diskutovat, ale nikto neni na tvoj nazor zvedavy, chapes?! Ved ty sem nechodis diskutovat, ale len urazat a zhadzovat ludi!!! Ja viem, predvadzas nam tu svoju vyrecnost, ale je ti to v podstate nahovno...Mozno sa niekedy najde miesto alebo institucia, kde ti radi pomozu. Pri citani tvojich stupidnych prispevkov sa clovek zmoze len na krutenie hlavou...keby povrchnost kvitla, Slocik sa nechyta. Zamysli sa nad sebou, inak sa tu uz naozaj s tebou nikto bavit nebude.
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 25. Nov 2006 12:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Už se poprali?? Už se perou, už se perou!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Konečne na fore nie je nuda Laughing
Huráááááááá!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 26. Nov 2006 19:29    Predmet: ANONYM Odpovedať s citátom

Drahý anonym, čítaj môj predchádzajúci príspevok len a len pre teba, až pokiaľ nepochopíš. Znova a znova. Potom sa môžeš ospravedlniť, prípadne podpísať. Dovtedy, prosím, neodpisuj...
A opakujem, ja som sa nechcela hádať, ty si zaútočil/a na mňa.

Výrečná Cica z inštitúcie, kde by tebe nepomohli...

PS: Ak teda prekáža odlišný pohľad na vec, popros admina, nech mi zablokuje prístup. Hoci myslím, že aj on chápe účel fóra... Papa
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 27. Nov 2006 17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Pridám aj môj malý názor... Bolo by vhodné keby sa vyjadrili ludia ktorí na akcii boli, videli, zažili... myslim, že niekto kto na akcii nebol a ozve sa s takouto kritikou viď par prispevkov vyššie to je uplne od veci... prepacte ak som niekoho urazil... (Cica podľa môjho názoru tato téma nie je pre Teba...)

s pozdravom Maykooo
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec



Bydlisko: H.M

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 13:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo myslela cica stym vínom keď sa tomu nerozumie tak nech ho ani nehodnotí, ak som to pochopil dobre
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group