moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

KOMUNÁLNE VOĽBY 2006
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 28. Sep 2006 9:01    Predmet: KOMUNÁLNE VOĽBY 2006 Odpovedať s citátom

Blížia sa voľby... žiadna novinka Very Happy

Pôjdete voliť? Prečo? Koho? Čo od toho očakávate? Kam ďalej s Moštencom?
Question Question Question
(...viem, že to bude ťažké, ale snažte sa vyhnúť vulgarizmom a útokom na konkrétne osoby Twisted Evil ...)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 28. Sep 2006 14:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Kačena, to je tuším jasné, koho pôjdeme voliť. Aspoň my - členovia moštenec.sk teamu. A ešte aj všetci ostatní, ktorí majú v hlave Idea Idea Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 28. Sep 2006 17:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Kačena, to je tuším jasné, koho pôjdeme voliť. Aspoň my - členovia moštenec.sk teamu. A ešte aj všetci ostatní, ktorí majú v hlave Idea Idea Idea


Koho??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 29. Sep 2006 9:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No mna... Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja
Anonymný



PríspevokZaslal: 29. Sep 2006 13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Da sa v komunalnych volbach volit aj zo zahranicia alebo nie? Akosi vtedy nebudem v nasej dedine ani v republike... Da sa alebo nie?
Mirec
Anonymný



PríspevokZaslal: 09. Okt 2006 6:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj by som isiel Pega volit len este nemozem da sa to vybavit
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 24. Nov 2006 23:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepovažujem sa za debila len za to, že nejdem voliť Peťa Goreka. Ani si nemyslím, že nemám nič v hlave. Idea Idea Idea Idea Idea
Júúúj, toto je teda hlúpe, kritizovať politické názory druhých ľudí... Ja som ani raz nespomenula, čo si o tom všetkom myslím, keďže moštenec team vznikol pol roka pred komunálkami... Crying or Very sad
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fazulka
Anonymný



PríspevokZaslal: 26. Nov 2006 18:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Maťa, prečo máš negatívny názor na moštenec.sk TEAM? Sme ľudia z mäsa a kostí ako ty. Snažíme sa, aby sa v Moštenci aspoň niečo dialo. Ak chceš, zorganizuj aj ty niečo. Potom uvidíš, že to nie je až také jednoduché. A ak si myslíš, že je to celé o volbách, tak sa hlboko mýliš.
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 26. Nov 2006 21:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Palko, ani raz som nekritizovala team, neraz som povedala, že sa namakáte a tie 2 prvé akcie boli super, aj divadlo a ples by mohli byť fajn. Oldies sa mi proste od začiatku nezdali, ukázalo sa, že som mala pravdu a mrzí ma to, ale názor nezmením ani ak sa ty zaangažuješ.

K tým komunálkam, nikto nikdy nič nerobil pre pekné modré oči. Nevidím nič zlé na tom, ak niekto využije vlastnú prácu vo svoj prospech, ale prečo to kryť, keď sa nie je za čo hanbiť. Nikto vás nenúti to robiť, každý to robíte dobrovoľne a za nejakým účelom, niektorí možno pre komunitu, iní kvôli vlastnej sebarealizácií a určite sa nájdu aj takí, čo to robia pre svoj vlastný profit.

Nechápem, prečo by som mala mať prázdnu hlavu, ak nebudem voliť Peťa. Nevravím, že mám "svojho srdca šampióna" medzi kandidátmi, ale tvrdiť, že kto má niečo v hlave, bude voliť Pega, uráža demokraciu samotnú. A to ani nehovorím o ľuďoch- voličoch, ktorí ho voliť nebudú.

A mimochodom, prečo, preboha, všetci čítate medzi riadkami niečo, čo tam nie je??? Ako to napíšem, tak to aj myslím a hľadať v tom nejakú skrytú nenávisť je zbytočné. Bez mučenia sa priznám- nie je tam!
Papa
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 27. Nov 2006 17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Cica Napísal:
Palko, ani raz som nekritizovala team, neraz som povedala, že sa namakáte a tie 2 prvé akcie boli super, aj divadlo a ples by mohli byť fajn. Oldies sa mi proste od začiatku nezdali, ukázalo sa, že som mala pravdu a mrzí ma to, ale názor nezmením ani ak sa ty zaangažuješ.

K tým komunálkam, nikto nikdy nič nerobil pre pekné modré oči. Nevidím nič zlé na tom, ak niekto využije vlastnú prácu vo svoj prospech, ale prečo to kryť, keď sa nie je za čo hanbiť. Nikto vás nenúti to robiť, každý to robíte dobrovoľne a za nejakým účelom, niektorí možno pre komunitu, iní kvôli vlastnej sebarealizácií a určite sa nájdu aj takí, čo to robia pre svoj vlastný profit.

Nechápem, prečo by som mala mať prázdnu hlavu, ak nebudem voliť Peťa. Nevravím, že mám "svojho srdca šampióna" medzi kandidátmi, ale tvrdiť, že kto má niečo v hlave, bude voliť Pega, uráža demokraciu samotnú. A to ani nehovorím o ľuďoch- voličoch, ktorí ho voliť nebudú.

A mimochodom, prečo, preboha, všetci čítate medzi riadkami niečo, čo tam nie je??? Ako to napíšem, tak to aj myslím a hľadať v tom nejakú skrytú nenávisť je zbytočné. Bez mučenia sa priznám- nie je tam!
Papa

Prosím ťa Cica nehovor hlúposti, ked vôbec nevieš ako to je! Už ma to vážne prestáva baviť dávaj pozor na slová pretože tieto bludy čo tu píšeš ma fakt už štvú!!!!! A asi aj 99,9% Moštenca, len nevedia ako by ti to povedali!
Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 27. Nov 2006 17:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Zuzi, opäť si zjave prečítala medzi riadkami niečo, čo tam nebolo... No sorry, ale to tu už pomaly zaváňa sektárstvom. Možno by pomohlo, keby si napísala, čo konkrétne sa ti nepáčilo a ja ti to vysvetlím z môjho uhla pohľadu, aby sme sa nebavili vo všeobecnej rovine. Polopatisticky aj s lopatou. Mimochodom, sila tvojich argumentov bola priam neopísateľná Confused
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 28. Nov 2006 10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak si to teda zhrňme:
1. založila som túto tému v snahe dozvedieť sa niečo o predvolebných náladách v Moštenci a hlavne preto, že chcem vedieť, čo od takého poslanca očakávate.
2. Martina, nikto Ti neberie právo na vlastný politický názor. Ja tu nevykrikujem koho pôjdem a nepôjdem voliť (možno by ste boli veľmi prekvapení), považujem to za čisto súkromnú vec. Vytáča ma však jedna vec. Použijem Tvoj citát: "Ja som ani raz nespomenula, čo si o tom všetkom myslím, keďže moštenec team vznikol pol roka pred komunálkami... Crying or Very sad ".
Prepáč, ale tu sa nedá nečítať medzi riadkami. Tak len pre vysvetlenie: Moštenec.sk Team vznikol spontánne (nič pripravované) pred Cyrilometodskými hodmi. Nudili sme sa v Moštenci už dosť. Našli sa ľudia (a chvalabohu aj sponzori), ktorí bez nároku na odmenu niekoľko dní makali len preto, aby urobili radosť ostatným. Počuť od 30-60 ročných Moštenčanov, že sedeli prvýkrát na kolotoči naozaj stálo za tú drinu.
Robiť rozlúčku s letom pre deti bola aktivita už fungujúceho tímu a p. farára. Samozrejme, znova dobrovoľne a zadarmo. Mám toľko drzosti, že tvrdím, že aj nezištne. Bolo to pre deti a pre tých starých bláznov, ktorí si po rokoch zase chceli zakopať do lopty.
Oldies zábava? No tu fakt hviezdiš. Kritizovať akciu, na ktorej si nebola, je z môjho pohľadu trápne (opäť Tvoj citát "Oldies sa mi proste od začiatku nezdali, ukázalo sa, že som mala pravdu"). Povedal Ti to tu už aj Mayo. Ale nech sa páči, nezdalo sa Ti to, nebola si tam, tak čo riešime? Tým, čo boli sa páčilo.
Ak sa Ti zdá, že všetci títo ľudia sa spojili preto, aby robili niekomu lacnú predvolebnú kampaň, je to donebavolajúca kravina. To, že Pego behal, vybavoval, zháňal sponzorov a peniaze, aby sme urobili niečo pre prispatý Moštenec bola jeho dobrá vôľa. Keby si sa zobudila Ty a behala Ty, pomáham Tebe. (Len tak na okraj, Pego do októbra ešte nevedel, že bude kandidovať za poslanca.) Nevystupujem tu ako niečia obhajkyňa. Obhajujem seba. Uráža ma, ak niekto spája mňa a mojich kamarátov s názorom, že "sa nájdu aj takí, čo to robia pre svoj vlastný profit" (opäť podľa Tvojich slov).
3. Táto téma je založená kvôli voľbám. Tie sú už v sobotu. V platnosti bude moratórium, preto už nechcem hovoriť o konkrétnych kandidátoch. Nepáči sa mi, že nám jednotliví kandidáti nepredstavili svoj program. Je to ich slabý marketing. Spoliehať sa na to, že ma pôjde voliť moja rodina, takú chybu by som neurobila. Neviem, čo mi kto ponúka. Okrem jedného letáku, ktorý som našla v nedeľu v schránke nevidím nijakú kampaň. Prečo mám ísť voliť, keď neviem, prečo kto kandiduje? Ako mu môžem po štyroch rokoch zúčtovať jeho prácu, keď nevidím jej plán?
4. Pokojne čítajte aj medzi riadkami. Ak tam niečo vidíte, pravdepodobne to tam je Very Happy .
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mifiak



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 28. Nov 2006 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Maťka, asi na tom naozaj nieco bude, ked sa vsetci do teba pustaju. Ty si asi naozaj myslis, ze si zozrala vsetku mudrost sveta...len sa to neprejavuje na tvojom IQ:D
Mam pocit, ze v tomto pripade, a to je aj prosba na spravcov fora, dostanes BAN...pokial neprestanes, ale to sa asi nestane...zeee? Lebo naozaj: Z tvojich prispevkov je nam zle..vyhliadni si radsej nejake zahranicne forum a pis tam v rodnej reci:)[/quote]


Sakra, som sa zabudol prihlasit...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 8:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Kačena, to je tuším jasné, koho pôjdeme voliť. Aspoň my - členovia moštenec.sk teamu. A ešte aj všetci ostatní, ktorí majú v hlave Idea Idea Idea


To, ze nepojdem volit PEGA, znamena ze nemam v hlave Idea Idea Idea ? Zaujimavy nazor. Skor by som povedal, ze je tu jeden kandidat, ktory ma ovela vacsie znamosti na tych spravnych miestach a vedel by ovela viac pomoct Mostencu. Ci uz Hornemu alebo Dolnemu. Pegovi nechyba sice chut do prace, ale bez znamosti a kontaktov nic nezmoze. Treba to brat tak, ako to je. Je to krute, ale je to realita. Myslim si, ze ked ma niekto znamosti na Mestskom urade od vratnika az po primatora a s kazdym sa pozna nejaky ten rocik, tyka si s nimi, tak asi dokaze ovela viac ako niekto, kto pride na urad a bude sa pytat na vratnici, kde najde niekoho, kto mu pomoze... To iste plati aj o instituciach, ktore su nadradene Mestskemu uradu PB v nasom kraji...

Daska, stale si si ista, ze nemam v hlave Idea Idea Idea , ak nebudem volit Pega, ale niekoho, kto problematike rozumie, vidi do nej a moze ovela viac pomoct???
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 8:47    Predmet: Odpovedať s citátom

NORDICK Napísal:
Dáška Napísal:
Kačena, to je tuším jasné, koho pôjdeme voliť. Aspoň my - členovia moštenec.sk teamu. A ešte aj všetci ostatní, ktorí majú v hlave Idea Idea Idea


To, ze nepojdem volit PEGA, znamena ze nemam v hlave Idea Idea Idea ? Zaujimavy nazor. Skor by som povedal, ze je tu jeden kandidat, ktory ma ovela vacsie znamosti na tych spravnych miestach a vedel by ovela viac pomoct Mostencu. Ci uz Hornemu alebo Dolnemu. Pegovi nechyba sice chut do prace, ale bez znamosti a kontaktov nic nezmoze. Treba to brat tak, ako to je. Je to krute, ale je to realita. Myslim si, ze ked ma niekto znamosti na Mestskom urade od vratnika az po primatora a s kazdym sa pozna nejaky ten rocik, tyka si s nimi, tak asi dokaze ovela viac ako niekto, kto pride na urad a bude sa pytat na vratnici, kde najde niekoho, kto mu pomoze... To iste plati aj o instituciach, ktore su nadradene Mestskemu uradu PB v nasom kraji...

Daska, stale si si ista, ze nemam v hlave Idea Idea Idea , ak nebudem volit Pega, ale niekoho, kto problematike rozumie, vidi do nej a moze ovela viac pomoct???

Ktomu niet čo dodať len - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a ešte som zabudla Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 8:53    Predmet: Odpovedať s citátom

sue Napísal:
NORDICK Napísal:
Dáška Napísal:
Kačena, to je tuším jasné, koho pôjdeme voliť. Aspoň my - členovia moštenec.sk teamu. A ešte aj všetci ostatní, ktorí majú v hlave Idea Idea Idea


To, ze nepojdem volit PEGA, znamena ze nemam v hlave Idea Idea Idea ? Zaujimavy nazor. Skor by som povedal, ze je tu jeden kandidat, ktory ma ovela vacsie znamosti na tych spravnych miestach a vedel by ovela viac pomoct Mostencu. Ci uz Hornemu alebo Dolnemu. Pegovi nechyba sice chut do prace, ale bez znamosti a kontaktov nic nezmoze. Treba to brat tak, ako to je. Je to krute, ale je to realita. Myslim si, ze ked ma niekto znamosti na Mestskom urade od vratnika az po primatora a s kazdym sa pozna nejaky ten rocik, tyka si s nimi, tak asi dokaze ovela viac ako niekto, kto pride na urad a bude sa pytat na vratnici, kde najde niekoho, kto mu pomoze... To iste plati aj o instituciach, ktore su nadradene Mestskemu uradu PB v nasom kraji...

Daska, stale si si ista, ze nemam v hlave Idea Idea Idea , ak nebudem volit Pega, ale niekoho, kto problematike rozumie, vidi do nej a moze ovela viac pomoct???

Ktomu niet čo dodať len - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a ešte som zabudla Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Vazne sa zacinam asi pridavat na stranu navstevnika s nickom CICA... Nie vo vsetkom, ale co sa tyka prezentovania vlastneho nazoru, mala pravdu... Ked niekto povie svoj vlastny nazor - nezhodujuci sa s nazorom mostenec.sk teamu - hned sa mu dostane nalezitej odozvy... Bohuzial, niekto tu uz nerozmysla rozumom... Nechce vediet, co by bolo najlepsie pre Mostenec, ale nech sa paci. Koho si zvolite, ten vam bude sluzit (len aby nieco dokazal...). Ja mam uz vybraneho kadidata, za ktoreho budem hlasovat. A za neho hovoria ciny, nie prazdne slova ako napr. za P.G.,.... Exclamation Exclamation Exclamation Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 9:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo sa urážaš, keď ti Sue niečo napíše na tvoj názor? Urazila som sa ja, keď si reagoval na môj názor? Nie, tak čooooooooooooooo? Shocked
A to, že má niekto konexie neznamená, že urobí niečo pre Moštenec. Oveľa dôležitejšia je chuť urobiť niečo a nie mať milión známych, ktorí sú dobrí iba na to, keď potrebujem vybaviť niečo pre seba.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 9:05    Predmet: Odpovedať s citátom

NORDICK Napísal:
Vazne sa zacinam asi pridavat na stranu navstevnika s nickom CICA... Nie vo vsetkom, ale co sa tyka prezentovania vlastneho nazoru, mala pravdu... Ked niekto povie svoj vlastny nazor - nezhodujuci sa s nazorom mostenec.sk teamu - hned sa mu dostane nalezitej odozvy... Bohuzial, niekto tu uz nerozmysla rozumom... Nechce vediet, co by bolo najlepsie pre Mostenec, ale nech sa paci. Koho si zvolite, ten vam bude sluzit (len aby nieco dokazal...). Ja mam uz vybraneho kadidata, za ktoreho budem hlasovat. A za neho hovoria ciny, nie prazdne slova ako napr. za P.G.,.... Exclamation Exclamation Exclamation Cool


Tak ja opäť len za seba. Moštenec.sk Team ma nejaký názor? Tím je skupina ľudí, z ktorých každý je osobnosť a každý má svoj názor. Som členka, ale nie som stádo. Som človek s vlastným objemom mozgovej kôry. Voliť budem podľa vlastného svedomia a vedomia. Toho, o kom si myslím, že je schopný urobiť veľa pre ľudí.

Martin, snáď - koho si zvolíME, ten NÁM bude slúžiť, nemyslíš? Či Ty ideš voliť do Marikovej Laughing ?
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 9:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Čo sa urážaš, keď ti Sue niečo napíše na tvoj názor? Urazila som sa ja, keď si reagoval na môj názor? Nie, tak čooooooooooooooo? Shocked
A to, že má niekto konexie neznamená, že urobí niečo pre Moštenec. Oveľa dôležitejšia je chuť urobiť niečo a nie mať milión známych, ktorí sú dobrí iba na to, keď potrebujem vybaviť niečo pre seba.


Ked uz hovoris o urazani, tak teraz by som sa mohol ja kludne urazit... A k prispevku od Sue: "Ktomu niet čo dodať len - Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a ešte som zabudla Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing " - TOTO JE INTELIGENTNA ODPOVED??? Ked myslite, nech sa paci... Very Happy Keby ten niekto, kto ma konexie chcel nieco vybavit len pre seba, asi by nekandidoval za poslanca, nemyslis? Asi chce tym padom nieco zariadit aj pre Mostenec... Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 9:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Katka Napísal:
NORDICK Napísal:
Vazne sa zacinam asi pridavat na stranu navstevnika s nickom CICA... Nie vo vsetkom, ale co sa tyka prezentovania vlastneho nazoru, mala pravdu... Ked niekto povie svoj vlastny nazor - nezhodujuci sa s nazorom mostenec.sk teamu - hned sa mu dostane nalezitej odozvy... Bohuzial, niekto tu uz nerozmysla rozumom... Nechce vediet, co by bolo najlepsie pre Mostenec, ale nech sa paci. Koho si zvolite, ten vam bude sluzit (len aby nieco dokazal...). Ja mam uz vybraneho kadidata, za ktoreho budem hlasovat. A za neho hovoria ciny, nie prazdne slova ako napr. za P.G.,.... Exclamation Exclamation Exclamation Cool


Tak ja opäť len za seba. Moštenec.sk Team ma nejaký názor? Tím je skupina ľudí, z ktorých každý je osobnosť a každý má svoj názor. Som členka, ale nie som stádo. Som človek s vlastným objemom mozgovej kôry. Voliť budem podľa vlastného svedomia a vedomia. Toho, o kom si myslím, že je schopný urobiť veľa pre ľudí.

Martin, snáď - koho si zvolíME, ten NÁM bude slúžiť, nemyslíš? Či Ty ideš voliť do Marikovej Laughing ?


To bol moj preklep... Malo tam byt koho si zvolime, ten nam bude sluzit... A k tomu mostenec.sk teamu... podla prispevku dasky to nevyzera, ze by ste boli kazdy jedna osobnost, ale skor ze ste stado a pego vas pekne privedie pred urny a este aj za vas zaskrtne sam seba (obrazne povedane) Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group