moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

KOMUNÁLNE VOĽBY 2006
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 10:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepíše sa "daska" ale "Daska", keď už nie "Dáška". A čo sa týka nášho "akože vedúceho" - lebo všetci, čo do toho nevidíte, máte takú predstavu - tak nie je náš "vedúci". Tak, ako napísala Kačena, každý z nás je individuálna osobnosť, má svoj názor. A snaží sa ho presadiť, aj keď s tým "vedúci" nesúhlasí.
To, že hodnotíš vzťahy vo vnútri moštenec.sk TEAMu je, ako keby som ja hodnotila vzťahy vo vašej rodine, alebo medzi tebou a tvojimi kamarátmi.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 10:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Nepíše sa "daska" ale "Daska", keď už nie "Dáška". A čo sa týka nášho "akože vedúceho" - lebo všetci, čo do toho nevidíte, máte takú predstavu - tak nie je náš "vedúci". Tak, ako napísala Kačena, každý z nás je individuálna osobnosť, má svoj názor. A snaží sa ho presadiť, aj keď s tým "vedúci" nesúhlasí.
To, že hodnotíš vzťahy vo vnútri moštenec.sk TEAMu je, ako keby som ja hodnotila vzťahy vo vašej rodine, alebo medzi tebou a tvojimi kamarátmi.


Daska, nejak si odbocila od temy... O tejto teme sa bavim s Katkou Laughing
S tebou som sa bavil na temu konexie, prinos pre Mostenec,... atd. Tak skus nabuduce napisat nieco k veci..

P.S.: A ak porovnavas mostenec.sk team s niekoho rodinou, tak to je uz vela aj na mna Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 15:29    Predmet: Volby... Odpovedať s citátom

Nebudem tu na nikoho reagovat, kazdy ma svoj nazor a nikomu ho neberiem a nebudem brat, naopak ho akceptujem. Len chcem zareagovat a dat do poriadku nieco, co sa mi stalo a dat vsetko na spravnu mieru.

Takze dovolte mi, aby som reagoval na clanok uvedeny v PB novinkach, a uviedol na spravnu mieru niektore mylne a zavadzajuce informacie v nom uvedene.
Vo vydani PB noviniek zo dna 28.11.2006 sa vyjadril p. Sevcik, jeden z kandidatov na primatora v takom zmysle, ze nejakym sposobom vyslovujem svoju podporu jeho volebnemu programu, alebo dokonca s nim nejakym sposobom sympatizujem a uviedol moje meno aj vo volebnom letaku.
Zial, nie je to pravda, a p. Sevcik bol na to upozorneny, aby moje meno v suvislosti so svojou kandidaturou nedaval do ziadnej suvislosti. Aj napriek mojej vyslovnej ziadosti sa tak nestalo.

Zaroven tymto vyjadrujem svoju podporu kandidatovi MUDr. Adamemu, s ktorym som uz nase projekty konzultoval, a ktorym tento kandidat vyslovil podporu.
Na zaklade toho som sa rozhodol jeho kandidaturu taktiez podporit a v pripade, ze by malo byt moje meno spojene s predvolebnou kampanou, tak jedine v suvislosti s Mudr. Adamem.

Dakujem za pochopenie.

S pozdravom
Peter Gorek
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...


Naposledy upravil pego dňa 29. Nov 2006 16:14, celkom upravené 1 krát
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
arthur




PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

NORDICK Napísal:

To, ze nepojdem volit PEGA, znamena ze nemam v hlave Idea Idea Idea ? Zaujimavy nazor. Skor by som povedal, ze je tu jeden kandidat, ktory ma ovela vacsie znamosti na tych spravnych miestach a vedel by ovela viac pomoct Mostencu. Ci uz Hornemu alebo Dolnemu. Pegovi nechyba sice chut do prace, ale bez znamosti a kontaktov nic nezmoze. Treba to brat tak, ako to je. Je to krute, ale je to realita. Myslim si, ze ked ma niekto znamosti na Mestskom urade od vratnika az po primatora a s kazdym sa pozna nejaky ten rocik, tyka si s nimi, tak asi dokaze ovela viac ako niekto, kto pride na urad a bude sa pytat na vratnici, kde najde niekoho, kto mu pomoze... To iste plati aj o instituciach, ktore su nadradene Mestskemu uradu PB v nasom kraji...

Daska, stale si si ista, ze nemam v hlave Idea Idea Idea , ak nebudem volit Pega, ale niekoho, kto problematike rozumie, vidi do nej a moze ovela viac pomoct???



pre zmilovanie drahe martin, to co sem pises?

to maju byt akoze argumenty na zaklade ktorych si mame zvolit poslanca?

to je smiesne..
ja nemam slov.

len by som POPROSIL ludi, ktori pojdu k volbam, aby sa riadili vsetkymi inymi kriteriami pri volbe poslanca len nie tymi, ktore boli uvedene v Nordickovom prispevku.
lebo kto moze taketo nieco napisat je naivny, alebo chce spravit naivnych hlupakov z nas.
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
arthur




PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 15:45    Predmet: Odpovedať s citátom

NORDICK Napísal:

Vazne sa zacinam asi pridavat na stranu navstevnika s nickom CICA... Nie vo vsetkom, ale co sa tyka prezentovania vlastneho nazoru, mala pravdu... Ked niekto povie svoj vlastny nazor - nezhodujuci sa s nazorom mostenec.sk teamu - hned sa mu dostane nalezitej odozvy... Bohuzial, niekto tu uz nerozmysla rozumom... Nechce vediet, co by bolo najlepsie pre Mostenec, ale nech sa paci. Koho si zvolite, ten vam bude sluzit (len aby nieco dokazal...). Ja mam uz vybraneho kadidata, za ktoreho budem hlasovat. A za neho hovoria ciny, nie prazdne slova ako napr. za P.G.,.... Exclamation Exclamation Exclamation Cool


uz strasne trepes.. ale fakt strasne

tvoj vybrany kandidat uz mal moznost (ci uz priamo alebo nepriamo) ukazat co moze spravit pre mostenec..
a o tych cinoch si ja prave myslim, ze boli iba prazdne slova.
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

arthur Napísal:
NORDICK Napísal:

Vazne sa zacinam asi pridavat na stranu navstevnika s nickom CICA... Nie vo vsetkom, ale co sa tyka prezentovania vlastneho nazoru, mala pravdu... Ked niekto povie svoj vlastny nazor - nezhodujuci sa s nazorom mostenec.sk teamu - hned sa mu dostane nalezitej odozvy... Bohuzial, niekto tu uz nerozmysla rozumom... Nechce vediet, co by bolo najlepsie pre Mostenec, ale nech sa paci. Koho si zvolite, ten vam bude sluzit (len aby nieco dokazal...). Ja mam uz vybraneho kadidata, za ktoreho budem hlasovat. A za neho hovoria ciny, nie prazdne slova ako napr. za P.G.,.... Exclamation Exclamation Exclamation Cool


uz strasne trepes.. ale fakt strasne

tvoj vybrany kandidat uz mal moznost (ci uz priamo alebo nepriamo) ukazat co moze spravit pre mostenec..
a o tych cinoch si ja prave myslim, ze boli iba prazdne slova.


A ktore z tych cinov boli prazdne slova?
Vodovod v Mostencoch?
Plynovod v Mostencoch?
Rekonstrukcia celeho vereneho osvetlenia v Mostencoch?
Rozsirenie a upravenie cintorinu?
a mohol by som pokracovat dalej...

Tak co tu ludom navravas, ze mal iba slova a ziadne ciny? HMMM?

A ze trepem? Artur, toto je verejna diskusia. Pokial nikoho hrubo neurazam (myslim si, ze neurazam), tak mam pravo sa tu slobodne vyjadrit. To, ze sa ti moje prispevky nepacia, neznamena, ze nie su pravdive. Ked ides volit ineho kandidata (mozno len preto, ze je to tvoj dobry kamarat a nevidis, ze chut pracovat neznamena vsetko v tomto state), tak aspon neurazaj protikandidatov (v tomto pripade jedneho)...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
arthur




PríspevokZaslal: 29. Nov 2006 16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:

A ktore z tych cinov boli prazdne slova?
Vodovod v Mostencoch?
Plynovod v Mostencoch?
Rekonstrukcia celeho vereneho osvetlenia v Mostencoch?
Rozsirenie a upravenie cintorinu?
a mohol by som pokracovat dalej...

Tak co tu ludom navravas, ze mal iba slova a ziadne ciny? HMMM?

A ze trepem? Artur, toto je verejna diskusia. Pokial nikoho hrubo neurazam (myslim si, ze neurazam), tak mam pravo sa tu slobodne vyjadrit. To, ze sa ti moje prispevky nepacia, neznamena, ze nie su pravdive. Ked ides volit ineho kandidata (mozno len preto, ze je to tvoj dobry kamarat a nevidis, ze chut pracovat neznamena vsetko v tomto state), tak aspon neurazaj protikandidatov (v tomto pripade jedneho)...


ja sa tu nemienim hadat a uz dalej pokracovat v tejto dispute..

neurazal som nikoho a pokial si myslis martin ze ano, tak potom si urazal aj ty, lebo ja som v tvojej vete iba obratil vyznam..

tu mas protiotazky na zamyslenie:

da sa skutocne pripisat zasluha na realizacii tychto vystavb 1 cloveku?
ako sa tie zakazky ziskavali?
ako boli realizovane?
kto zakazky realizoval?
v akom technickom stave je vodovod a plynovod?

nemusim mat dobreho kamarata ako kandidata aby som sa vedel rozhodnut koho mam ist volit.. neurazaj moj usudok

a nikto mi nemusi davat nauku o tom ako to funguje v tomto state..
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 30. Nov 2006 8:09    Predmet: Odpovedať s citátom

arthur Napísal:
Citácia:

A ktore z tych cinov boli prazdne slova?
Vodovod v Mostencoch?
Plynovod v Mostencoch?
Rekonstrukcia celeho vereneho osvetlenia v Mostencoch?
Rozsirenie a upravenie cintorinu?
a mohol by som pokracovat dalej...

Tak co tu ludom navravas, ze mal iba slova a ziadne ciny? HMMM?

A ze trepem? Artur, toto je verejna diskusia. Pokial nikoho hrubo neurazam (myslim si, ze neurazam), tak mam pravo sa tu slobodne vyjadrit. To, ze sa ti moje prispevky nepacia, neznamena, ze nie su pravdive. Ked ides volit ineho kandidata (mozno len preto, ze je to tvoj dobry kamarat a nevidis, ze chut pracovat neznamena vsetko v tomto state), tak aspon neurazaj protikandidatov (v tomto pripade jedneho)...


ja sa tu nemienim hadat a uz dalej pokracovat v tejto dispute..

neurazal som nikoho a pokial si myslis martin ze ano, tak potom si urazal aj ty, lebo ja som v tvojej vete iba obratil vyznam..

tu mas protiotazky na zamyslenie:

da sa skutocne pripisat zasluha na realizacii tychto vystavb 1 cloveku?
ako sa tie zakazky ziskavali?
ako boli realizovane?
kto zakazky realizoval?
v akom technickom stave je vodovod a plynovod?

nemusim mat dobreho kamarata ako kandidata aby som sa vedel rozhodnut koho mam ist volit.. neurazaj moj usudok

a nikto mi nemusi davat nauku o tom ako to funguje v tomto state..


Snad jedine s cim suhlasim v tvojom prispevku je to, ze sa tu uz ani ja nemienim vyjadrovat. Tie protiotazky si zodpovies sam, ak trosku do problematiky vidis...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 30. Nov 2006 8:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepáči sa mi, keď si niekto myslí, že do problematiky "vidí" viac ako ostatní. Je to dosť povýšenecké.
Tvoj otec už ukázal, čo dokáže urobiť pre Moštenec. Treba dať šancu aj iným. (Môj názor, takže žiadne urážanie.)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NORDICK



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 30. Nov 2006 9:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Nepáči sa mi, keď si niekto myslí, že do problematiky "vidí" viac ako ostatní. Je to dosť povýšenecké.
Tvoj otec už ukázal, čo dokáže urobiť pre Moštenec. Treba dať šancu aj iným. (Môj názor, takže žiadne urážanie.)


Suhlasim, nech ukaze niekto iny, co dokaze. Ale neskor neplacte... A este jedna vec. Myslim si, ze niekto, kto robil roky poslanca vidi do problematiky asi viac, ako radovy obcan Mostenca. Takze nevidim na tom nic povysenecke... Ak sa niekto urazil, ospravedlnujem sa mu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 30. Nov 2006 9:36    Predmet: Volebne moratorium Odpovedať s citátom

Dnes 30.11.06 ráno o 7:00 začalo volebne moratórium preto toto fórum bude zamknuté do skončenia moratória.
Po skončení moratória budú vaše postrehy a názory k voľbám v tejto téme vítané.
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 03. Dec 2006 0:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Fórum je opäť odomknuté.
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xyz
Anonymný



PríspevokZaslal: 03. Dec 2006 3:38    Predmet: Novym primatorom Adame Odpovedať s citátom

Novým primátorom Považskej Bystrice sa stal Miroslav Adame, kandidát koalície SDKÚ-DS-Smer-SD-SNS-SZ. Získal 7 351 z 12 644 platných odovzdaných hlasov. V Považskej Bystrici bolo 33 756 registrovaných oprávnených voličov.

zdroj:
http://www.infovolby.sk/index.php?base=data/komunalne/2006/0612030069.msg

Ako to napokon dopadlo v Mostencoch???
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 03. Dec 2006 9:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcete vedieť, kto bol zvolený do mestského zastupiteľstva?
http://www.smersdpb.sk/aktualne.htm
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xyz
Anonymný



PríspevokZaslal: 04. Dec 2006 13:01    Predmet: Kompletne vysledky volieb v Povazskej Bystrici Odpovedať s citátom

Kompletne vysledky komunalnych volieb v Povazskej Bystrici najdete na http://www.povazska-bystrica.sk/vysledky-volieb.phtml?id3=19760&id2=0
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 04. Dec 2006 13:51    Predmet: Ospravedlnujem sa Odpovedať s citátom

Vsetkym co som vymazal prispevky sa ospravedlnujem ... Ale v ziadnom pripade nechcem, aby forum sluzilo na osocovanie ostatnych....
Este raz prepacte kludne vyjadrujte svoje nazory aj dalej len sa prosim neurazajte ...
Diik za pochopenie ...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RuDi



Bydlisko: Dedinka v Údolí

PríspevokZaslal: 05. Dec 2006 10:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde sa za dvoch ""bijú"", tretí víťazí.

Nakoľko som si prečítal aj tú búrlivú diskusiu, tak všetkých prosím, aby to brali len ako nestranné konštatovanie s troškou humoru.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Minddo



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 06. Dec 2006 17:41    Predmet: Odpovedať s citátom

ako male deti.... ale aspom som sa pobavil Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group