moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Silvester 2006

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 08. Dec 2006 18:52    Predmet: Silvester 2006 Odpovedať s citátom

No voľby máme šťastne za sebou a čaká nás Silvester. Čo navrhujete na Silvestra? Čakám vaše podnety, návrhy, myšlienky .. pokiaľ možno konštruktívne a realizovateľné ... Wink
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pago



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 10. Dec 2006 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Wink dobrý nápad,navrhujem veľký ohnostroj Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 11. Dec 2006 18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ohňostroj je super nápad. Len treba nejakých sponzorov zohnať. Uvidíme, čo sa nám podarí.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec



Bydlisko: H.M

PríspevokZaslal: 13. Dec 2006 12:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si myslim že to bude riskantná akcia lebo vsetci ty opitý to budú plieskať vo vnútri počas tancovania a to je dost na hovno Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 25. Dec 2006 12:12    Predmet: Silvester Odpovedať s citátom

Ahojte,

do Silvestra je už len pár dní a nejako nám to tu zamrzlo, nápady nepribúdajú... Crying or Very sad Ľudia, zobuďte sa a nebuďte leniví!!! Čakáme na nápady.
Prajem príjemné prežitie zostávajúcich dní voľna Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 30. Dec 2006 14:55    Predmet: Silvester Odpovedať s citátom

Ahojte!

Tak začíname zajtra o 20.00. Bude varené vínko, šikovní dídžeji Laughing , ohňostroj...

Tešíme sa!
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 01. Jan 2007 7:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Super akcia za nami. No uznajte, ohňostroj bol fantastický a ľudia sa bavili.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.
Anonymný



PríspevokZaslal: 01. Jan 2007 11:13    Predmet: ohnostroj Odpovedať s citátom

Confused Aj ja si myslím že ohňostroj bol perfektný ale ten druhy. Chalanom sa to moc nevidarelo preto lebo raz za čas čosi vypalili a dalšie 2 minuty sme čakali. Ale druhý ohňostroj bol pekny. Mohli sme sa stále dívať a nemuseli sme čakat.
Na ďalší rok by som navrhoval nájsť pár sponzorov a kúpiť také aby sme sa mohli na to dívať v skuse. ___ to je môj názor
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 01. Jan 2007 13:36    Predmet: Silvester Odpovedať s citátom

Fakt superná akcoška, z ohňostroja som toho síce moc nemal, ale aj tak som sa dobre zabavil a myslím že som nebol sám...

PS: už aby boli fotky... a šickém PF: 2007

...Dj Mayo...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 01. Jan 2007 18:00    Predmet: PF 2007 Odpovedať s citátom

Ahojte, chcem sa všetkým poďakovať za nad očakávania dobrú akciu... zároveň chcem každému zaželať do nového roka 2007 veľa zdravia šťastia, lásky, rodinnej pohody a úspechov v práci - škole.
Moštenec.sk TEAM-u prejem veľa úspešných akcii...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Strana 1 z 1

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group