moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Turnaj na ihrisku

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 29. Júl 2006 16:05    Predmet: Turnaj na ihrisku Odpovedať s citátom

caw pego co robi sa ten turnaj na ihrisku bo dost chalanov sa ma to uz pytalo ci to robis!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 30. Júl 2006 11:27    Predmet: Re: Turnaj na ihrisku Odpovedať s citátom

djsopo Napísal:
caw pego co robi sa ten turnaj na ihrisku bo dost chalanov sa ma to uz pytalo ci to robis!!!!


Jasne ze ano. Nieco urobime .. Navrhujem sa stretnut, dohodnut na postupe a predbezne na termine. (navrhujem vikend o 3 tyzdne)

(Len mam jeden problem BAB Barankovcom sa nevratili vsetky dresi, kedze niekto neodovzdal spodok dresu. Presnejsie chybaju 2 ks trenirok musim ich zohnat, kedze to bolo pre nich robene na zakazku. Ak si niekto spomenie, kto ich mal oblecene dajte tej osobe vediet ze ich treba odovzdat! Bud mne alebo Jozkovi Letkovi.)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
KUBKO205



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 30. Júl 2006 14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdarek Pego ja s Kaddom a s chalanmi by sme boli za to aby sme viviedli niaku taku akciu ktora by bola spojena aj s Diskotekou nieco ako ukoncenie praznin alebo nieco take. Ked budes mat aspon za mak casu tak sa mozeme niekde zrazit a dohodnut sa... S pozdravom Dj Mayo Smile


Nieco ako v ramci Mostenec.sk Teamu
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 31. Júl 2006 6:53    Predmet: Re: Turnaj na ihrisku Odpovedať s citátom

djsopo Napísal:
caw pego co robi sa ten turnaj na ihrisku bo dost chalanov sa ma to uz pytalo ci to robis!!!!


Jaaj, sused! Zase si nedaval v skole na slovencine pozor?! Ked chceme povedat, ze niekomu pri niecom chceme pomoct, tak sa pytame "...robimE ten turnaj..." Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 01. Aug 2006 10:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Budem rada, ked sa zorganizuje nova "ekšn". Len keby tam bolo nieco aj pre ludi, ktorym slovo "futbal" nie je az take blizke. Alebo aspon nech chlapi hraju hore bez, aby som mala na co pozerat Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 02. Aug 2006 7:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Budem rada, ked sa zorganizuje nova "ekšn". Len keby tam bolo nieco aj pre ludi, ktorym slovo "futbal" nie je az take blizke. Alebo aspon nech chlapi hraju hore bez, aby som mala na co pozerat Shocked

Ale Daaška ... no to tooo! Ma prekvapujes ... he he
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Anonymný




PríspevokZaslal: 02. Aug 2006 19:47    Predmet: Re: Turnaj na ihrisku Odpovedať s citátom

Katka Napísal:
djsopo Napísal:
caw pego co robi sa ten turnaj na ihrisku bo dost chalanov sa ma to uz pytalo ci to robis!!!!


Jaaj, sused! Zase si nedaval v skole na slovencine pozor?! Ked chceme povedat, ze niekomu pri niecom chceme pomoct, tak sa pytame "...robimE ten turnaj..." Very Happy Very Happy Very Happy



ok budem si davat pozor
Anonymný




PríspevokZaslal: 04. Aug 2006 23:22    Predmet: Odpovedať s citátom

to pego kedy sa stretnem bo ja asi 18 odchadzam do cexh a v ratim sa az 21 augusta bolo by dobre cosi vyhutac a povedat arturkovi nech nastartuje masinu ze budeme znova kosic aaaale teraz uz cele ihriste!!!! maj sa VELKY DJ Sopo
Anonymný




PríspevokZaslal: 04. Aug 2006 23:25    Predmet: Odpovedať s citátom

pego Napísal:
Dáška Napísal:
Budem rada, ked sa zorganizuje nova "ekšn". Len keby tam bolo nieco aj pre ludi, ktorym slovo "futbal" nie je az take blizke. Alebo aspon nech chlapi hraju hore bez, aby som mala na co pozerat Shocked

Ale Daaška ... no to tooo! Ma prekvapujes ... he he



no vies co mila daska nejaku promenadu v plavkach by tam pego aj s arturom mohol zariadit uvidime este ich presvedcime a vyriesim aj tuto otazku a nejake sutaze a program tam isto zapojimer do zostavy!!!!
akami



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 20. Aug 2006 18:48    Predmet: Odpovedať s citátom

No čo bude nejaká akcia na koniec prázdnin?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica
Anonymný



PríspevokZaslal: 22. Aug 2006 16:14    Predmet: [quote="Dáška"]Budem rada, ked sa zorganizuje nova Odpovedať s citátom

Ja som hoci aj za dole bez. Len dúfam, že v takom prípade sa zúčastnia aj nejakí cezpoľní, hoci: čo je doma, to sa počíta... Confused Prípadne by mohol organizátor zabezpečiť iné rozptýlenie pre menej zainteresovaných... Papa
Anonymný




PríspevokZaslal: 28. Aug 2006 17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

no co uz ste si mysleli ze ziadny turnaj nebude co??? ale omyl pego a jeho team zasa raz nieco vyvedie!!!V sobotu 16 septembra sa mozete pripravit na uplne uleteny turnaj najlepsich futbalistov v mostencoch.No dufam ze tento turnaj vyhra niekto kto si to zasluzi!!! a hadam bude aj nejaky sprievodny program!!!Sak uvidime co sa vymysli
xy
Anonymný



PríspevokZaslal: 28. Aug 2006 23:28    Predmet: turnaj Odpovedať s citátom

nedalo by sa to spravit az o dva tyzdne neskor? akosi cez vikend 16 ani 23.9. nebudem doma... Bude to uz urcite toho 16.?
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 30. Aug 2006 9:04    Predmet: Turnaj .. Odpovedať s citátom

Ako uz "Anonymny" pisal, je urceny datum novej akcie na 16.9.! Datum je urceny z dovodu predlzeneho vikendu, kedze v piatok 15 je sviatok.. (dalsie dolezite upozornenie: akcia sa bude konat len v pripade priazniveho pocasia, v pripade nepriazniveho pocasia sa presunie .. ale to Vas budeme informovat ) Akcia sa bude konat v ramci Podskalskej farnosti, cize angazovany je do toho aj farar, ale pravdaze Mostenec sa berie ako celok (horny - dolny).

Predbezny probram, ktory sa este bude korigovat:

- futbalove turnaje
- sutaze pre najmensich
- vecer vatra (opekacka)
- noc diskoteka

(obcerstvenie: gulas, kola, pivko ... )

Tak dufam, ze sa vsetko podari, ziska dost dobrovolnikov, povolenia a ine technicke zalezitosti.

Predbezne sa mozu nahlasovat futbalove teamy Jozkovi Letkovi.
Dobrovolnici, ktori nam chcu pomoct s usporiadavanim mne Peter Gorek Laughing
Napady pre sutaze pre deti Katka Micuchova, Zuzka Micuchova.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 02. Sep 2006 21:10    Predmet: Odpovedať s citátom

No pravdaze ako som spomenul ja "anonymny" turnaj je 16 septembra ja musim este vybavit nejake to dobre pocasie a nejakych superov bo ti ktori tu boli na minulom turnaji no nic moc az na pego team, tatran mostenec a este dalsich 6 teamov.pre tento turnaj som pripravil aj nejake mensie prekvapenie pre nasich superov a to v podobe NEW hracov ale bude ich iba zopar taky 2-3-4 este neviem kolkych zavolam no sak uvidime ako sa superi prypravovali cez prestavku a aky tvrde boli ich treningy ja osobne sa velmi tesim ajjjj ked DUFAM ZE TENTO TURNAJ BUDE VIAC MUZSTIEV!!!! Inak mimochodom pego dalsie muzstva su prihlasene a to : Futbalisti, Tatran Mostenec,Ulicka (p.s. ta bude mat asi 2 pretoze je ich velmi vela) a mam este jednu otazku pytal som sa chalanov ci by sme neskusili zahrat 3 triedu muzov za mostenec!a viaceri by boli za to keby to skusime hravali by sme niekde inde napr podmanin abo mozno sverepec. a moja ot znie pego isiel by si do toho???
S pozdravom DJ S O P O
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 03. Sep 2006 10:41    Predmet: "3 triedu muzov za mostenec" Odpovedať s citátom

"djsopo" - vies ze ja som za vsetko co posunie mostenec dalej, len to treba prebrat, co, ako, kde,...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 03. Sep 2006 19:03    Predmet: Odpovedať s citátom

ok pego dakujem za podporu pohovorim z chalanmi, dame hlavy sohromady a neco sa uz vymyasli boli by sme radi keby sa tu zalozi aj velky futbal hoci zatial by sme hravali niekde inde no sak by sme videli ako a co.zatial sa maj
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Strana 1 z 1

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group