moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

HODY 2007 Horný Moštenec
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 01. Jún 2007 16:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie, nezautocil, len ukazal, kto je na podiu panom... Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Janulka



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 05. Jún 2007 20:32    Predmet: Odpovedať s citátom

najradšej by som haryho zabila!!!ja sa tam trepem len a len kôli Gladiátoru a on toto spravíí...zabic ho je máálo:-(
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
harri




PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 7:02    Predmet: Odpovedať s citátom

no!dobre...tak v prvom rade sa OSPRAVEDLNUJEM vsetkym ktory chceli vydiet gladiator a nevideli ho.nemal som zaujem zrusit koncert. vyjadril som tymto svoj nazor na tuto kapelu ktora mi ho vzapeti aj potvrdila tym ze sa zbalila.kludne mohli hrat dalej ale neurobili to ved PRACHY mali a to bez ROBOTY. hranie je pre nich len ROBOTA a ide im len o PENIAZE co dokazali uz v minulosti ked zmenili svoj styl na sladucky rock ktory prave vtedy zacal
frcat-ten predosli tak nesypal.z mojej strany to nebol prejav agresivity (to by som mu otlacil podrazku na xicht) ale prejav totalnej neucty k tejto kapele! ale beriem ze niekomu sa asi pacia a nemusel som byt taky horkokrvny.aj tak ale MALI HRAT DALEJ. moja rada -treba zacat chodit na ine kapely nie na tychto ....ale napryklad na HARDCOREové Very Happy
no a Vidiek je u mna dost v pohode a smatanka tiez celkom ujde tak ziadny strach Very Happy
takto to snad staci a komu nie tak mi moze...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
arthur




PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 7:35    Predmet: Odpovedať s citátom

scasti suhlasim s harrim..

povedzme si otvorene, gladiator su blbeckovia..

pri zmienke o tejto kapele si vzdy vybavim 2 veci:

1. - hl. protagonistu v baranicke (nosil ju aj v lete)
2. - ako sa podielali na predvolebnej kampani pre nemenovanu politicku stranu

nepocuvam hardcore styl hudby, ale urcite mi je sympatickejsi ako produkcia tejto kapely a inych komercnych sracov na slovensku, ktori iba cez producenta pretlacia 'hit' do fun radia a este horsieho expres radia..
v tychto radiach to potom hraju tak 140 krat denne az kym to masa zacne pocuvat.

fuj, otrasny pristup..
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 7:44    Predmet: Odpovedať s citátom

noo tak zdravim Very Happy jaaa som sa len chcela spytat ze ci sa tu neda nahodou niekde pozriet kto je momentalne prihlaseny na forum..dakujem za odpoved Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
arthur




PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 7:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Machulka1 Napísal:
noo tak zdravim Very Happy jaaa som sa len chcela spytat ze ci sa tu neda nahodou niekde pozriet kto je momentalne prihlaseny na forum..dakujem za odpoved Laughing

tuto moznost ma iba administrator
_________________
.. ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 7:48    Predmet: Odpovedať s citátom

arthur Napísal:
Machulka1 Napísal:
noo tak zdravim Very Happy jaaa som sa len chcela spytat ze ci sa tu neda nahodou niekde pozriet kto je momentalne prihlaseny na forum..dakujem za odpoved Laughing

tuto moznost ma iba administrator

taaaak to je na prd Confused ..ale ne noo ved ako ja len tak zeee ci by sa tu dalo nejako kuknut ze kto tu je Very Happy ..ale tak co uz aaa dakujem za odpoved Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Janulka



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 9:03    Predmet: Re: ??? Odpovedať s citátom

Cica Napísal:
Tak teraz ma niekto ozrejmite so situáciou. Harry zaútočil na Mika Hladkého??? Laughing


ANO!!! Sad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machulka2



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 9:44    Predmet: Odpovedať s citátom

jeeeeeeej...ale je to tu pekneeeeeeeeeeee Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 9:46    Predmet: Odpovedať s citátom

sue Napísal:
Machulka1 Napísal:
arthur Napísal:
Machulka1 Napísal:
noo tak zdravim Very Happy jaaa som sa len chcela spytat ze ci sa tu neda nahodou niekde pozriet kto je momentalne prihlaseny na forum..dakujem za odpoved Laughing

tuto moznost ma iba administrator

taaaak to je na prd Confused ..ale ne noo ved ako ja len tak zeee ci by sa tu dalo nejako kuknut ze kto tu je Very Happy ..ale tak co uz aaa dakujem za odpoved Very Happy

Príde sem niekto prvýkrát a hned sa mu všetko nepáči!!!! Smile To je sila!!!!! Exclamation

Ahoj Sue Laughing ..ale ved chapes ja som sa len tak pytala no co Laughing Laughing ...zabijem sa? Very Happy ...jaaa som len ak ale ja hned ako tym nemyslim ze mam nieco proti veeed praveze mne sa to tu paaaaci aj forum,galeria a vsetko proste okolo tejto stranky...ved si myslite ze preco som sa sem prihlasila na to aby som vam nadavala? Rolling Eyes ..ne neee pravenaopak JA CHVALIM CELY MOSTENEC.TEAM.sk boo ako fakt ste super a vsetky tie akvie co tu robite no naozaj ako klobuk dole.Pred tym tu nic take nebyvalo ale teraz ako ste sa vy objavili a hlavne Pego noo ako fakt super Wink ..cely Mostenec ci uz Horny alebo Dolny je vam urcite vdacny za to co pre nas robite..preto vam vyslovim jedno velke DAKUJEM! Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 9:49    Predmet: Re: ??? Odpovedať s citátom

Janulka Napísal:
Cica Napísal:
Tak teraz ma niekto ozrejmite so situáciou. Harry zaútočil na Mika Hladkého??? Laughing


ANO!!! Sad

Ale no Jankaaaa ved sa neboj nic sa mu hadam nestali teda az na to ze odisiel vco bolo fakt od veci pretoze ked i vezmes inych spevakov ktorym sa nieco taketo stalo taaak oni aspon NEODISLI! ako niekto Laughing ..ale ako inak proti Mikovi nic nemam ja len tak ze to bolo dost nefer od neho Confused
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Katka



Bydlisko: HM/BA alebo skôr BA/HM

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 12:33    Predmet: Forum Odpovedať s citátom

Prosim diskutujucich aby sa vyjadrovali k teme. Vsetky prispevky, ktore porusuju toto zakladne pravidlo su vymazavane. Na sukromnu debatu pouzivajte "pm" alebo chat.

Vdaka!
_________________
Je vás tu ako dreva v plynovej kotolni. (P.Rosso)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Idea Idea Idea Správna poznámka Idea Idea Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 6:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak mi odľahlo, keď sa Harri vyjadril, že Smatanova aj Vidiek "celkom ujdu".
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 9:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Dáška Napísal:
Tak mi odľahlo, keď sa Harri vyjadril, že Smatanova aj Vidiek "celkom ujdu".


Dáška ty si to asi zle pochopila. Tým "celkom ujdu" Harry myslel že sa ani nevybalia a už nudú preč. Laughing
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
harri




PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 17:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej, Harry, pises sa Harry alebo Harri, cize Harry s tvrdym alebo Harri s mekkym Question Question Question Question
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mifiak



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirec9 Napísal:
Hej, Harry, pises sa Harry alebo Harri, cize Harry s tvrdym alebo Harri s mekkym Question Question Question Question


Noo, myslim, ze mne ako stvoritelovi prinalezi vykonat rozpravu...Harino sa volal nebohy Bednarech pes...Upgrade-om od toho vznikol Harri, zdrobnenina Harrinko (len pre blizkych)...budme teda jednotni a prijmime to, ako sme napriklad prijali vybrane slova v tretej triede..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlasim, suhlasim, na Hariho si pamatam, jako keby to bolo vcera, cest jeho pamiatke...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sue



Bydlisko: Trnava - Prednádražie, Čajkovského

PríspevokZaslal: 08. Jún 2007 8:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirec9 Napísal:
Suhlasim, suhlasim, na Hariho si pamatam, jako keby to bolo vcera, cest jeho pamiatke...

Bohužiaľ aj ja si na neho spomínam! Raz ma skoro zožral, keď ma tato ku nim poslal! ( možno to urobil naschvál) Smile Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 2 z 5

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group