moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

HODY 2007 Horný Moštenec
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 30. Mar 2007 17:46    Predmet: HODY 2007 Horný Moštenec Odpovedať s citátom

No čo, aké si urobíme tohtoročné HODY? Niečo som už začal chystať len dúfam, že bude pekné počasie. Čo by ste tam chceli mať, čo by ste vedeli zabezpečiť? ... Napíšte nejaké podnety nápady ...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pago



Bydlisko: Horny Mostenec

PríspevokZaslal: 08. Apr 2007 12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Mnoo tak navrhoval by som napr : Zuzanu Smatanovu Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 09. Apr 2007 14:02    Predmet: HODY 2007 Horný Moštenec Odpovedať s citátom

Ahojte! Ako už "Pago" naznačil máme predbežne potvrdenú účasť Zuzky Smatanovej, a taktiež Vidiek predbežne potvrdil účasť na našich hodoch, to by tri mesiace pred slávnosťou stačilo o ďalšom programe vás budeme priebežne informovať. Wink
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 14. Apr 2007 9:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ja by som chcela kolotoče, dobrú kofolu a cukrovú vatu. Keď mi napadne niečo ďalšie, určite dám vedieť.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 21. Apr 2007 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja by som tam chcel mat napr. futbalovy turnaj ale lepsi minule. lebo sa nan hrozne tesime a chceme zasa ukazast nejake tie krasne akcie.a krasne goooliky do sietiiiiiiiiiiiii
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pego
Site Admin


Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 26. Apr 2007 14:22    Predmet: Program Odpovedať s citátom

Toto predbezne pripravujeme na HODY 6.- 8.7. 2007

PIATOK
- Priprava okolia
- Kolotoce priprava

SOBOTA:
- Futbalovy turnaj
- Diskoteka

(Kolotoce)
(Gulas, grilovanie, 3x vycap)

NEDELA:
13:00 – 14:00 Subor
14:00 – 15:00 Dychovka
16:00 – 20:00 Miestna kapela
20:00 – 21:30 Vidiek
21:30 – 23:00 Zuzana Smatanova

(Kolotoce)
(Gulas, grilovanie, 3x vycap)

Pokial sa chce niekto pripojit a pomoct s organizovanim, dajte mi vediet ..
snad to dobre dopadne...
_________________
- Nič a nik nieje dokonalý, stále je čo zdokonalovať!... Každý by sa mal snažiť urobiť všetko preto, aby bol on sám a svet okolo neho dokonalejší!...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 27. Apr 2007 9:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Program vyzerá vynikajúco a zaujimavo. Zatial čo sa niektorí budú voziť na kolotočoch, iní hrať futbal a niektorí stáť pri šenkoch (pravda Johny, Satan, Stanko, Jozef Luti, Gulo, Landa, Chachar, Cino) ja si budem olamovať cencúle z nosa na 14000 km vzdialenej Aljaške a užívať si trojmesačnú plavbu po mori s možnosťou 2 hodinovej prechádzky na súši po mesiaci a pol plavby.
Preto Vás žiadam o kvalitné zdokumentovanie hodov a uverejnenie fotografií (aj pikantných) na tejto stránke aby som si mohol v prípade, že tam niekde bude niekto s prístupom na internet, pozreť rodnú hrudu zeme a vyroniť slzu.


Naposledy upravil pekar dňa 11. Máj 2007 8:47, celkom upravené 1 krát
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xyz




PríspevokZaslal: 01. Máj 2007 9:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som Vam len povedat, ze napriek tomu, ze na tieto hody nebudem v Mostenci Sad, takisto ako som nebol ani na posledne a ze by mi to teda teoreticky malo byt jedno, musim Vam vyslovit velku pochvalu za to, co robite pre dedinu, ked na to obetujete vlastny cas, zhanate peniaze a nemate za to (financne) nic, iba uznanie a pokyvanie hlavou od vacsiny obyvatelov dediny, i ked sa najdu i taki, ktori Vam to bud zavidia alebo nepraju, ale taki sa najdu vsade a vzdy. Samozrejme, nie vsetko, co robite, je aj bez chyby, ale na druhej strane kto robi, robi aj chyby a naviac, kolko je v okoli Povazskej Bystrice dedin, ktore maju taky kulturny zivot a akcie, o ktore ste sa hlavne pricinili Vy, aspon na takej urovni ako Horny Mostenec? Vela ich veru nebude. Nech sa Vam dari a nezaspite na vavrinoch, ale pokracujte v "ozivovani" Mostenca Wink. S pozdravom xyz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 01. Máj 2007 9:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem síce, kto napísal tento príspevok, ale chcem sa mu veľmi poďakovať za ocenenie našej práce. Málokto si uvedomuje, čo všetko to obnáša, koľko času, chuti, energie a premýšľania. Preto ma veľmi teší, keď si to niekto váži.
A že robíme aj chyby? Kto nič nerobí, nič nepokazí. Ale sme otvorení nielen pochvale, ale i návrhom na zlepšenia, práve preto existuje táto stránka.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 11. Máj 2007 8:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Juchuuuuuuuuuuu,
už sa vyspím len 56 krát a sú tu Hody naše lalala. Taky som rád.
(zamyslenie)
Och ja trkvas veď ja tu nebudem. Spomeniem si aspoň.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekarka 24




PríspevokZaslal: 16. Máj 2007 19:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ej jaky si len vcipny braško.....=o))) Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekarka 24




PríspevokZaslal: 22. Máj 2007 16:51    Predmet: Odpovedať s citátom

no čo vam poviem už aby to bolo....=o)bracho tu nebude ej jaka parada--=o)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 23. Máj 2007 14:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tebe bude dobre? To ja si budem uzivat bez teba a bez tvojho Robieho Wiliamsa co u nas huci kazdy den. a polepene su nim nielen steny ale este aj krokvy na povale a vnutro komina.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekarka 24




PríspevokZaslal: 24. Máj 2007 15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

ha ha ha..no nič prejdime na tie naše hody...Vidiek tras sa..=o) Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wilson258




PríspevokZaslal: 29. Máj 2007 9:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekar mraz sa a vidiek tras sa!!!! A Harry nic neskusaj!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekarka 24




PríspevokZaslal: 29. Máj 2007 18:01    Predmet: Odpovedať s citátom

no nikdy nevieš nakoniec skonči vidiek pri druhej pesnicke lebo donho ktosi skočí.a a a..nič v zlom Harry..=o)))))
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mifiak



Bydlisko: HM

PríspevokZaslal: 30. Máj 2007 9:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Na obranu Harriho...som zvedavy, co by ste robili vy, keby sa vam nepacia songy od Gladiatoru Idea ... Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 30. Máj 2007 13:31    Predmet: Odpovedať s citátom

mifiak Napísal:
Na obranu Harriho...som zvedavy, co by ste robili vy, keby sa vam nepacia songy od Gladiatoru Idea ... Laughing Laughing

No isto nie to čo urobil on.......
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 31. Máj 2007 18:10    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak slubujem, ze tu cukrovu vatu tento rok vybavim, minuly rok som zlyhal. A Zuzku Smatanovu by som si tiez rad zblizka okukol. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 01. Jún 2007 11:10    Predmet: ??? Odpovedať s citátom

Tak teraz ma niekto ozrejmite so situáciou. Harry zaútočil na Mika Hladkého??? Laughing
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group