moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Disco
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

lela89
joj no ja vem som citala fnuuuk Crying or Very sad ..to sa mi zasa bude dyxat Crying or Very sad ..ale ne aspon bzude sranda ked budeme dancovat tak budeme mat biele hovienka na hlavach Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lela89




PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 10:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Machulka1 Napísal:
lela89
joj no ja vem som citala fnuuuk Crying or Very sad ..to sa mi zasa bude dyxat Crying or Very sad ..ale ne aspon bzude sranda ked budeme dancovat tak budeme mat biele hovienka na hlavach Laughing Laughing Laughing Laughing

netvar sa ze ti to vasi ... a bud rada ze bude disco lebo ked budes kritizovat tak ti zariadim zakaz vstupu na DISCO Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 06. Jún 2007 10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

lela89 Napísal:
Machulka1 Napísal:
lela89
joj no ja vem som citala fnuuuk Crying or Very sad ..to sa mi zasa bude dyxat Crying or Very sad ..ale ne aspon bzude sranda ked budeme dancovat tak budeme mat biele hovienka na hlavach Laughing Laughing Laughing Laughing

netvar sa ze ti to vasi ... a bud rada ze bude disco lebo ked budes kritizovat tak ti zariadim zakaz vstupu na DISCO Very Happy

oki uz poslucham radsej Laughing Laughing Laughing ...boo konecne je tu po case nejaka riadna DISCOteka aa ja aby som sa tam kvoli takej blbosti netrepala nieee? Wink ..jasne ze tam pojdem me to nevadi ze to tam bude nahlla zmena nazoru po tvojich poslednych slovach Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 9:07    Predmet: Odpovedať s citátom

EJ Machula, Machula. Ale keby ten sneh bol robený(í)( hanba ale fakt neviem či to mám chápať ako sloveso-í alebo prídavné meno-ý) z pivnej peny tak by si nenamietala, či?
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 9:59    Predmet: Odpovedať s citátom

pekar Napísal:
EJ Machula, Machula. Ale keby ten sneh bol robený(í)( hanba ale fakt neviem či to mám chápať ako sloveso-í alebo prídavné meno-ý) z pivnej peny tak by si nenamietala, či?

No ako ved mne je jedno aky bude ten sneh tam Laughing bude sa tam pocas tancovania aj taka ci tak blbo dychat ttakze mi je to jedno chapes Laughing Laughing ..ale keby ta pena bola z piva tak by som nebola proti a ty by sa snad proti tomu nieco mal nebodaj? Laughing ..bolo by dobre keby je nejaka taka diskoteka ze namiesto peny by tam liali pivo nie? Laughing Laughing Laughing aaa hento je asi sloveso ja tez nevem takze niesi sam Rolling Eyes Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 10:05    Predmet: Odpovedať s citátom

No a neni si náhodou primladá na pivo. Šak počkaj ked ti ho najdem v rukách. Také poriadky s tebou narobím že strach.
Najhoršie je že vôbec neviem ktorá to si takže asi to zoberem od kraja a všetko čo bude mať pod 18 a uvidim to s pivom v ruke má sa na čo tešiť. Pre vlastnú bezpečnosť pite niečo iné.

S pozdravom samozvaný ochranca Pekar Moštenec Ranger
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 10:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale Pekar....su tam aj mladsi odomna a jedno pivko nezaskodi by som teba rada videla ked si mal 15 ze ci si bol taky slusny ako to vyplyva z tvojej vety Laughing Laughing ..isto nie co? Laughing ...so mnou a poriadky? ha to sa uz neda asi smola co? Laughing Laughing ...a ja som Marosa Svitka segra to kukaaas co? Laughing Laughing ...ale teraz ze este ktora z tych dvojiciek co? Laughing ..noo a pit nieco ine? a co sa tam prosim ta take neaolkoholicke predava cista voda nie? Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 10:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som bol v 15 prvý krát na diskotéke a aj to som bol do 8 vecer.
Je sice pravda ze v 16 ma prvy krat dopratali domov ale odvtedy viem kde mam mieru.

Žiadam ostatných aby na tento príspevok nereagovali nakolko slúži len k výchove mládeže
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machulka1



Bydlisko: Horný Moštenec 208

PríspevokZaslal: 07. Jún 2007 11:07    Predmet: Odpovedať s citátom

pekar Napísal:
Ja som bol v 15 prvý krát na diskotéke a aj to som bol do 8 vecer.
Je sice pravda ze v 16 ma prvy krat dopratali domov ale odvtedy viem kde mam mieru.

Žiadam ostatných aby na tento príspevok nereagovali nakolko slúži len k výchove mládeže

Ale prosim ta Laughing ...o 8 vecer vtedy sa este diskoteka ani nezacala si mal teda tvrdu vychovu co? Laughing ..noo tak ale apson ves teraz ze nas mladsich mozu rodicia nechat aj dlhsie na diskoteke pretoze vedia ze sme poslusni teda neviem ci aj ostatni ale ja urcite Rolling Eyes ...no a tak vravis ze v novembri ma uzu mozu dopratat domov co? Laughing ..no to si teda iny vychovavatel mladych Laughing ...a nechaj aj ostatnych aby sa vyjadrili a nielen na mna ako na tu ktora mat byt vychovavana ale aj na teba ako na vychovcu ci sa na to fakt hodis Laughing
P.S.no neviem teda ci si na to zrovna ty najlepsi adept Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
infolinka




PríspevokZaslal: 13. Jún 2007 12:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak, a je po. Napíšce sem, kdo gdze dável a komu dze vyhodzelo túto sobotu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 13. Jún 2007 14:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedavel som, nevyhodilo mi ale zo vsetkych si zase najlepsie Lazo drinkoval... "Ja ze sa nepobijem???"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 15. Jún 2007 15:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedine stastie bolo ze nedostal krc do sanky lebo Dezo povedal:

Jak pri takejto udalosti dostane clovek krc do sanky a zapadne mu jazyk ktory treba vybrat, je potrebne zebrat cehlu alebo flasu, vybit mu predne zuby a jazyk vytiahnut. [pravda, nevravel to tak zretelne a takto sformulovane]

Inak to dopadlo v pohode mam tu na co spominat. Zdravim Nellyho mojho svagra Milana Lazoveho
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec9



Bydlisko: H.M. 202, / P.B.

PríspevokZaslal: 17. Jún 2007 10:01    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak to je priam chirurgicky zakrok, Dezo by bol najlepsi dochtor. Len neviem preco chce predne zuby vybijat flaskou. To moze rovno pouzit stolicku alebo sud od piva. Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 18. Jún 2007 1:57    Predmet: Odpovedať s citátom

SUD PIVA????????????





Ved to je hlinik a za to ma teraz 130 Sk za kilo. No, nebolo by to skoda? Very Happy
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 24. Jún 2007 18:48    Predmet: Odpovedať s citátom

no ale najkrajsie bolo ked som rano o 5 prisiel ku kulturaku a dzuro ze usko je nemocnici a ze je zle.A my letime dole jak blezni a ked dojdeme na pohotovost tak mily milanko si tam pekne driemkal az sa to ozyvalo na celu nemocnicu !!!! Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 13. Sep 2007 22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing 22. 9. DISCO HORNY MOŠTENEC...DJ STANLEY Laughing Laughing Laughing
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 16. Sep 2007 0:17    Predmet: Odpovedať s citátom

cawte to je naozaj vazne 22.8 diskoteka? v hornom zasa???? ha ha ha ste sa zblaznili alebo co ? ale nie sak ja s tym suhlasim nebojte.Mozno dokonca dojdem aj kuknut ak budem doma alebo ak sa mi bude cet.este porozmyslam.Takze LOVU ZDAR a VYPI PIVO ZACHRANIS VYCAP Very Happy Laughing Twisted Evil Evil or Very Mad Mad Very Happy Smile Sad Surprised Arrow Idea Question Exclamation Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Razz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 16. Sep 2007 12:12    Predmet: Odpovedať s citátom

djsopo Napísal:
cawte to je naozaj vazne 22.8 diskoteka? v hornom zasa???? ha ha ha ste sa zblaznili alebo co ? ale nie sak ja s tym suhlasim nebojte.Mozno dokonca dojdem aj kuknut ak budem doma alebo ak sa mi bude cet.este porozmyslam.Takze LOVU ZDAR a VYPI PIVO ZACHRANIS VYCAP Very Happy Laughing Twisted Evil Evil or Very Mad Mad Very Happy Smile Sad Surprised Arrow Idea Question Exclamation Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Razz


No veru je to tak Jozko, a moc nerozmyslaj a urcite prid........... Laughing Laughing Laughing
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 20. Sep 2007 18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

no romanko dakujem za pozvanie urcite pridem Djsopo
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 21. Sep 2007 8:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Po dlhom (2 nanosekundy) rozmyslani som sa rozhodol ze na tu diskoteku pojdem aj keby som musel ist pesi.
Tri mesiace, sest dni, 12 hodin, 37 minut a 6 sekund som bol bez kvapky alkoholu takze si dam 1-2 (citaj 12) pivka a ........
Sak mi na druhy den poviete.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Ďalší
Strana 2 z 11

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group