moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

Disco
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 13. Nov 2007 13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

XY Napísal:
Je to divné, že ste to rozčlenili podľa veku. Veď sú aj mladí, ktorí by sa radi zabavili pri živej hudbe a starých pesničkách. To je ako keby sa povedalo, že tí od 22 hore nemajú čo robiť na normálne diske a to je predsa blbosť, nie?
A keď sme pri tej Katarínskej, kde zmizla z aktualít???????????????


Ta hranica bola len orientačná. Ako usporiadatelia si rozhodneme kto tam pojde a koho tam nechceme. Su u nas osoby ktore tam vyslovene nechceme lebo robievaju problemy. Kto ma chut a vie sa zabavit aj na takýto štýl hudby tak nech sa nehanbi a zavolá si. Vstup majú aj výrazne mladsie osoby o ktorých vieme ze sa na takýto druh hudby zabavia (napr Jozefinka Lazova, Ulickari, a par osob z Dolneho) Akciu chceme na urovni poloplesu a ide hlavne o to aby sa zabavili tý čo sa chcú a neriešili nejaké konflikty s osobami, ktoré si tam prídu hlavne vypit a pritom nevedia ani polku tancovat.
Dalej ste si mohli všimnúť pomer lístkov jednotlivca k vstupenke pre pár. Účelom je aby jednotlivci ktorý tam budú nepreberali parnerov a partnerky párom.
Taktiež to nie je o tom aby sa tam natrepalo 100 párov a 100 jednotlivcov. Počet predaných lístkov bude zodpovedat kapacite kulturaku. Akonahle sa predá lístkov pre 100-120 ludí, predaj sa zastaví a aj kto bude mat záujem má smolu. Ludia si tam predsa budu chciet zatancovat a nie sa tlačit a bát sa ze ked sa postavia zo stoličky uz si viac nesadnu.
Takže kto vie že sa dokáže zabavit na tento štýl nech si zavolá a zisti či patrí do skupiny osob pre ktore je tato akcia myslená.
Jediná možnost si kupit listok je cez telefon takze rypaci nemaju sancu. Poistene je to tym ze pri vstupe sa takymto osobam zabrani ist dovnutra, tak ako keby to bola uzavretá spoločnost.

(fúúúúha, dost som toho napisal)
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 13. Nov 2007 15:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda Peko, si ma prekvapil... Ale držím palce takejto kultúrnej zábave v Moštenci.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 14. Nov 2007 13:20    Predmet: Odpovedať s citátom

RAZ, raz za rok je taketo niečo pre tych starsich tak preco by to malo byt kazene neziaducimi vplyvmi, ktore by ostatnych len obmedzovali.
Nic v zlom, ale take boli ohlasy na minuly rok. Niektori ti starsi nepotrebuju aby im tam pubertiaci a rypaci skakali po nohach (kto sa spoznal isto zareaguje).
Jednym z cielov je aj zauzivat tento typ akcie aby ludia vedeli ze kazdy rok o takomto predkatarinskom case +/- bude taketo cosi. Pozvu si kamaratov, pokecaju, popiju a zabavia sa.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 18. Nov 2007 13:45    Predmet: Odpovedať s citátom

No co ako bolo na akcii??? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vikkulea




PríspevokZaslal: 19. Nov 2007 0:02    Predmet: Odpovedať s citátom

pekar Napísal:
Mily Wilson 258.
Keby GUO-vi nevyhodzelo do poistkovej skrine na poslednej diskoteke a ta by nevyhorela, mohli byvat diskoteky nonstop. Takze na vine je jednoznacne GUO. Ak nevies kto to je, napis mi a ja ti odpisem.

rrrrrr
_________________
hmmm
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger
vikkulea




PríspevokZaslal: 19. Nov 2007 0:10    Predmet: Re: Disco Odpovedať s citátom

pekar sorry......it was a mistake....love you Razz Razz
_________________
hmmm
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 19. Nov 2007 16:52    Predmet: Re: Disco Odpovedať s citátom

vikkulea Napísal:
pekar sorry......it was a mistake....love you Razz Razz

Dosť aktuálne teda...
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja




PríspevokZaslal: 19. Nov 2007 20:19    Predmet: Odpovedať s citátom

čaute...chcela by som pochváliť chalanov za super akciu (Pekar, Johny, Luka, Lazovec). Hlavne za to že to bolo dobre vymyslené s tými vstupenkami. Nemotali sa tam žiadne deti a osoby ktoré by rušili kludný priebeh akcie...
Aj muzikantom odkazujem že boli fajn (ale to sa dalo čakať).
Jediné čo ma hnevá je tombola - som nič nevyhrala a tak som sa tešila... no čo možno o rok...teda dúfam že niečo také bude!!!
A možno malinká pripomienka....keby ste to nabudúce vyhlásili v rozhlase lebo dosť veľa ľudí o tom ani nevedelo a tiež by radi išli....
Takže ešte raz chalani bolo to super.... Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
XY




PríspevokZaslal: 19. Nov 2007 20:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Vie tu niekto, či bude tá Katarínska?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 19. Nov 2007 22:36    Predmet: Odpovedať s citátom

XY Napísal:
Vie tu niekto, či bude tá Katarínska?

Bude bude.....zajtra už uvidite plagáty.... Laughing Laughing Laughing
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 10:45    Predmet: Odpovedať s citátom

ja Napísal:
čaute...chcela by som pochváliť chalanov za super akciu (Pekar, Johny, Luka, Lazovec). Hlavne za to že to bolo dobre vymyslené s tými vstupenkami. Nemotali sa tam žiadne deti a osoby ktoré by rušili kludný priebeh akcie...
A možno malinká pripomienka....keby ste to nabudúce vyhlásili v rozhlase lebo dosť veľa ľudí o tom ani nevedelo a tiež by radi išli....
Takže ešte raz chalani bolo to super.... Very Happy


Ďakujeme.
Vyhlasovať sme to nechceli a ani nemohli. Vstup bol len na vopred predane vstupenky čiže aj ti, ktori by tam prisli by sa dnu nedostali. Vopred sme vedeli ze ocakavame 105 ludi. Niektory neprisli tak sme este pustili tych ktory nam v noci volali ci je volne. Zaujem bol obrovsky a nebol problem predat listky pre 150 ludi, lenže tym by to nemalo taku uroven aku sme chceli, nebolo by kde tancovat a sediet. Kto mal listok mal iste ze si sadne a moze sediet celu noc.
Na rok vylepsime mensie detaily, nieco pomenime nieco pridame. Uz teraz je zaujem o listky na rok.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja




PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

To máš pravdu keby to bolo prepchaté tak by to nebolo také super...tak ok nemusíte vyhlasovať hlavne že sa ja dozviem Smile Smile Smile
Aj ja si chcem rezervovať tie vstupenky na budúci rok....
Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 12:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Rad ti ich rezervujem ale ked ich rezervujem pre niekoho kto sa vola JA tak potom ich mozem predat hocikomu lebo mi povie ze " Tie vstupenky som si rezervovala JA".
JA som napriklad aj ja a ja si ich nechcem rezervovat.
PS:Som rad ze sa ti lubilo. Zatial sme nemali ziadne negativne ohlasy tak sup s nimi sem az to na rok vylepsime.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ja




PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 12:38    Predmet: Odpovedať s citátom

včas sa všetko dozvieš....
a na negatívne ohlasy nečakaj....lebo by si dlho čakal.... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

No ved uvidime, nie vsetkym sa muselo lubit. Snazili sme sa ako sa dalo.

Hodnotenie z nasej strany bolo nasledovne:
- Organizačne sme to zvladli (s mensimi chybickami,ktore vsak sme riesili za behu takze nikto nic nepostrehol)
- Na rok treba aj nejake jedenie
- vyssie vstupne ( ziva hudba, vino a kava v cene za 150 Sk pre dvoch????? rozumny clovek uzna ze to bolo malo. Chvala bohu sme nemuseli doplacat zo svojich)
- urcitym osobam sa na rok listky nepredaju (aj ked neboli problemy ale nepasovali tam. Nebola to diskoteka, chceli sme to na urovni)
- ak sa bude opat podavat chleba s mascu a cibulu, treba predavat aj zuvacky Laughing
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
XY




PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

a na tej Katarínskej budú vítaní všetci alebo iba vyvolení Laughing Laughing Laughing ?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 20. Nov 2007 21:16    Predmet: Odpovedať s citátom

XY Napísal:
a na tej Katarínskej budú vítaní všetci alebo iba vyvolení Laughing Laughing Laughing ?

Všetci samozrejme....... Wink Wink Wink
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 22. Nov 2007 13:59    Predmet: Odpovedať s citátom

S tymi Katarinami zadarmo to bol dobry napad.
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Romanness



Bydlisko: DM

PríspevokZaslal: 22. Nov 2007 19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

To sa väčšinou na Katarínskej dáva taká akcia...
_________________
Kto chce hľadá spôsob, kto nechce hľadá dôvod...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 22. Nov 2007 20:01    Predmet: Odpovedať s citátom

ale ne v mostenci
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Ďalší
Strana 4 z 11

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group