moštenec.sk
 FAQFAQ    HľadaťHľadať    Zoznam užívateľovZoznam užívateľov    RegistráciaRegistrácia   NastaveniaNastavenia   PrihláseniePrihlásenie 

HODY 2009 Horný Moštenec

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jerry




PríspevokZaslal: 26. Máj 2009 21:43    Predmet: HODY 2009 Horný Moštenec Odpovedať s citátom

Pozdravujem Vas vsetkych Mostenania. Hody sa nam nezadrzitelne blizia a ja by som chcel vediet co sa chysta ci bude nejaky futbalovy turnaj, kolotoce,hudba, tanec, klobasa atd. Budem rad ak sa niekto pripoji k tejto teme. Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cica



Bydlisko: Horný Moščenec

PríspevokZaslal: 27. Máj 2009 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som chcela, aby tam bolo nejaké dobré jedlo, teta lazových husacie hody nezorganizuje???
_________________
Martina Bednárová
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jerry




PríspevokZaslal: 03. Jún 2009 16:10    Predmet: Tak co teda Odpovedať s citátom

Tak co teda nikto zatial nevie nic co sa bude diat na Hornomostenske hody tento rok alebo nikomu sa nechce pisat na tuto temu. Ved sa prebudte uz je len mesiac do hodov. Hallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllo PEGO a spol. Smile Smile Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pekar



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 03. Jún 2009 20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako každý rok.
Omša, muzika, pivo, zabava.
Zabavte sa Smile
_________________
Jeho blahorodie a excelencia Sir Pekar III. ze Psej uličky, bývalý miništrant, Mikuláš, Betlehemec, Gašpar v troch králoch, u železníc známy ako "Ten čo prerezal kolajnicu mokrými novinami"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 09. Jún 2009 21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

No zatial nikto nic nepovedl takze to asi znamena ze sa vraciame do starych kolaji: omsa chlast a domov to vsetko behom 3 hodin Sad ale co kaslat na to a ten futbalovy turnaj asi nebude.Momentalne mam dost prace a jaksi koli situacii ktora nastala nemam cas vbavovat veci., takze skoda
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sviťko



Bydlisko: Horný Moštenec

PríspevokZaslal: 10. Jún 2009 21:21    Predmet: Odpovedať s citátom

a taká Smatanová nebude Very Happy Very Happy
_________________
Malá čierna bývajúca oproti kostolu
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
michal628



Bydlisko: Horný Hoštenec

PríspevokZaslal: 15. Jún 2009 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ano my chceme smatanovu
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 27. Jún 2009 19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

No takze prva oficialna sprava.V sobotu pokial to pocasie dovoli sa bude konat futbalovy turnaj na ihrisku V mostenci.Bude prebiehat podla systemu mestskej ligy.Pocet ucastnikov je stanoveny na max.10 muzstiev z casoveho dovodu.Zaujemci sa mozu prihlasit u Jozefa Letka (Šopo ml.) alebo na telefonnom cisle 0918499843.uzavierka prihlasok je najneskor stvrtok vecer do 20:00.Presnejsie informacie vam prinesiem v priebehu tyzdna.Dufam ze dodrzite uzavierku prihlasok a budete brat ohlad na organizatorov, pretoze maju aj ine povinnosti pri zabezpecovani vybavenia.Dakujem a uz sa tesim
Zoznam tymov: Pego net (Cerstvy vicemajster 2.mestskej ligy saloveho futbalu v povazskej bystrici)
Rozkvetaci (byvali futbalisti pb a mostenca Miškár)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja




PríspevokZaslal: 30. Jún 2009 9:09    Predmet: Odpovedať s citátom

a prišli aj kolotočééééé.......
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 30. Jún 2009 16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

no dalsi oznam:
Štartovne je 15 eur.
dalsie prihlasene tymy:
Deportivo (3.v mesteskej lige)
joka (kaaaaado a džony team)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 14. Júl 2009 22:57    Predmet: Odpovedať s citátom

No cvo ake boli hody hm ???
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 14. Júl 2009 23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

No takze moje vyjadrenie k hodom 2009: No musim podakovat ludom ktori mi pomohli zorganizovat turnaj (pego migas ja joso)bez nich by to nebolo vobec mohlo byt.No a teraz k tej horsej stranky!!! Turnaj sa vadaril celkom dobre ucast bola pozehnana 10 tymov.Boli tu z roznych casti PB Mostenca.Nalada bola dobra pokial sa tam neobjavili rozne individua ktore sa snazili pokazit naladu mne (co sa im aj podarilo) a dokonca aj ucastnikom turnaja.Hm dobre aspon teraz viem to co mi hovorili iny.Tu sa neoplati robit pre dedinu nic.vobec nic. Tito ludia ma presvedcili o tom ze buduci rok ak budu nejake hody tak sa turnaja zucastnim len ako divak.Ziadny organizator mozno ani hrac.Tymto davam moznost tym individuam ktore mali rozne pripomienky aby urobyli turnaj oni.Ja vam potom na druhy den pri pive budem ziapat a vycitat co ste urobili zle aj ked tam nebudem ako jeden nemenovany spoluobcan M.G.
ktori okrem ineho slubil ze tento rok este stihne urobit jeden turnaj z komplet obsluhou pre hracov.Je mi luto ze na turnaji nebolo v cene startovneho aj pivo-kofola alebo gulas-klobasa ale pokial viem tak sponzorov nebolo moc a penazi este menej.apropo k vyjadreniu ze ucastnici tam boli cely den a zasluzili si tu klobasu.Suhlasim ale ja som tam bol od 6:45 do 19:00 a nemal som nic na jedenie akurat na pitie.takze tolko.buduco rocny turnaj nahlasujte u M.G. velmi rad a ochotne vam pomoze.majte sa Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Divak




PríspevokZaslal: 15. Júl 2009 17:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak ja len na margo DJ Sopa...Ma pravdu uplne so vsetkym co tu napisal.Ja sa sice tychto futbalovych turnajov zucastnujem len ako divak a samozrejme bol som pozriet aj tento rok.Kazdy rok byvava uplne super.Ale tento rok.....Bol som zhrozeny.Rozhodca,organizator(rozhodca)si museli vytrpiet urcite neslusne gesta a vyrazy od nemenovaneho teamu ktory sa zucastnil na tomto turnaji,teda respektive nie ani teamu ako clena z tymu.Podla mna by sa mu tam zislo nahadzat zopar pekne po papuli a nech si ziape doma po mamke alebo tatkovi a nie tam po niekom kto chce trosku sprijemnit hody ludom v dedine.je to odpad a takyto ludia by nemavali ani hravat futbal.Ked sa chces ozrat tak bez do krcmy a tam si vyzapuj kolko len chces.Alebo ked chces ist hrat futbal na hody,tak sa ozer tak aby si nevyzapoval chujoviny ked sa ti to nelubilo by som bol len zvedavy ako by si ty zvladol zorganizovat nejaky turnaj.No nic skoda sa rozpisovat.A kedze ako vidim,ze niekto tu skoncil s turnajom,respektive jeho organizovanim je dobre,ze maju sancu si zorganizovat takyto turnaj vyzapovaci z publika alebo teamov.Som len pekne zvedavy ako vam to dopadne.Dufam ze katastrofalne.A vobec sa necudujem organizatorovi ze to zavesil na klinec bo mentalita ludi v tejto obci ako som mohol vidiet je dost uboha,povedal by som az pod bodom mrazu,alebo maju iq mensie ako hupaci konik,ale sak mne je to jedno.A cem len nech si niektory ludia uvedomia co vyzapuju a vravia pocas turnaja.Tesim sa na buduco rocne hody.Pridem zase pozriet a som zvedavy ci budete mat novych organizatorov futbaloveho turnaja a som velmi zvedavy ako to dopadne...S pozdravom ,,Divak"".
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dáška



Bydlisko: Horný Moštenec, Rozkvet

PríspevokZaslal: 15. Júl 2009 19:04    Predmet: Odpovedať s citátom

No, čo na to napísať? Ľudia sú rôzni.
Ja by som však chcela pochváliť všetkých organizátorov. Všetkých, čo sa snažili zabezpečiť pohodu počas hodov. Viem, koľko je to starostí.
A všetkým "pindačom" odkazujem: buďte ticho! Pindať môžete až potom, keď zorganizujete niečo lepšie.
_________________
Čo ma nezabije, to ma posilní.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
djsopo



Bydlisko: Horny mostenec

PríspevokZaslal: 15. Júl 2009 23:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za podporu od divaka aj od dasky.Naozaj mam toho plne zuby a to co som tu napisal neni pisane v afekte kedze turnaj bol uz davnejsie.Naozaj chcem podakovat tym par clenom ktory sa podielali na priebehu hodov.Hm to obdoobie ktore som sa zucastoval ako organizator stali za to aj ked to boli hekticke chvile.DAkujem za podporu
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    moštenec.sk -> Dianie v Moštenci
Strana 1 z 1

 


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group